Povezane vesti

Vučić posetio Borču, obećao izgradnju kanalizacije od marta 2020.

Vučić posetio Borču, obećao izgradnju kanalizacije od marta 2020.

N1 Info 24.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je Borču, beogradsko naselje koje je poplavljeno posle nevremena u nedelju popodne, i najavio od marta iduće godine izgradnju kanalizacije za naselja na levoj obali Dunava. Izvor: Tanjug "Došao sam da se… »
Mladenović: Radimo sve da saniramo posledice nevremena

Mladenović: Radimo sve da saniramo posledice nevremena

RTS 24.06.2019
Pomoćnik gradonačelnika Beograda Andreja Mladenović kaže za RTS da je najveći uzrok poplava koje su zadesile naselja na levoj obali Dunava velika količina kiše koja je pala tokom jučerašnjeg nevremena u Beogradu, ali da postoje i drugi razlozi… »
Vučić u Borči: Nećemo samo da šminkamo, napravićemo kanalizaciju

Vučić u Borči: Nećemo samo da šminkamo, napravićemo kanalizaciju

RTS 24.06.2019
Predsednik Aleksandar Vučić posetio je građane Borče i Koteža koji su pretrpeli najveću štetu od nevremena koje je juče pogodilo Beograd i najavio gradnju kanalizacione mreže u naseljima na levoj obali Dunava. Aleksandar Vučić je rekao da je… »
Vučić obišao poplavljene na levoj obali Dunava: Najlakše mi je bilo da ne dođem, savetovali su me da ne dolazim jer su…

Vučić obišao poplavljene na levoj obali Dunava: Najlakše mi je bilo da ne dođem, savetovali su me da ne dolazim jer su…

Kurir 24.06.2019
Nevreme koje je juče zadesilo Beograd najteže je pogodilo naselja sa leve obale Dunava - Borču, Ovču, Kotež i Krnjaču, gde se stanovnici pojedinih ulica i danas bore sa vodom koja im je ušla u kuće, lokale ili garaže. Predsednik Srbije Aleksandar… »

Vesti dana »