Povezane vesti
Mladenović: Grad čini sve da sanira posledice nepogode
Politika 24.06.2019
Grad čini sve da sanira posledice velike nepogode koja je zadesila Beograd, izjavio je večeras pomoćnik gradonačelnika Andreja Mladenović i istakao da je situacija najteža u Borči, Ovči, Krnjači i Kotežu. Kako je rekao, sve raspoložive ekipe gradskih… »
"Uložićemo 80 miliona evra": Vučić u Borči i Kotežu posetio građane, kojima je kiša nanela štetu i obećao izgradnju…
Blic 24.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić neplanirano je danas popodne posetio građane Borče i Koteža, u opštini Palilula, koji su pretrpeli štetu od nevremena koje je juče popodne pogodilo Beograd i najavio gradnju kanalizacione mreže u naseljima na levoj… »
Vučić: Ljudi, nevreme je bilo, niko nije kriv! (video)
Mondo 24.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uverava da niko nije zakazao štp je autoput Beograd - Zagreb bio potopljen, već da je pala velika količina kiše. Autoput Beograd - Zagreb na Novom Beogradu bio je u nedelju popodne i predveče pod vodom posle velikog… »
Vučić u Borči: "Predsedniče, hvala" (video)
Mondo 24.06.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić došao je danas u beogradsko naselje Borča, koje je jedno od najpogođenijih u nevremenu u nedelju. "Predsedniče, drago nam je da vas vidimo uživo, znamo da ste zauzeti, hvala što ste došli", rekli su mu. Naselja koja su… »
Vesti dana »

Nagli pad temperature! Hladnije za skoro 10 stepeni, spremite se za ranu jesen!
Alo pre 1 satjoš 22 povezane

Ruska služba: 'Evropska unija sprema 'Majdan' u Srbiji'; Brisel: 'To je laž'
BBC News pre 1 satjoš 17 povezanih

„Najveći vojni doček u živom sećanju“: Tramp danas zvanično počinje posetu Britaniji
Danas pre 1 satjoš 12 povezanih

Kako je novosadski student, a kako Kristijan Golubović izveden iz zatvora da isprati roditelja: Sahrana dostojanstva
Luftika pre 1 satjoš 4 povezane