Povezane vesti
Andrija Kaluđerović odabrao 14. zemlju i 22. klub u karijeri - FK Rigu
Sportski žurnal 24.06.2019
U Srbiji je igrao za devet klubova (OFK Beograd, Lovćenac, Mačva, Hajduk Beograd, Spartak, Radnički Pirot, Rad, Crvena zvezda, Vojvodina). Andrija Kaluđerović (31) nastavlja put oko sveta. Posle šestomesečne epizode u hrvatskom Zaprešiću, srpski napadač… »
Krenuo po svetski rekord - Kaluđerović dodao novi klub na svoj spisak, ponovo na Baltiku!
Sportske.net 24.06.2019
Andrija Kaluđerović krenuo po svetski rekord. Sebastijan Abreu je svetski rekorder po broju klubova za koje je igrao, do sada je promenio 28 klubova, a trenutno je ovaj 42-godišnji napadač u klubu po imenu Rio Branko. Andrija Kaluđerović je u dosadašnjoj… »
Bivši napadač Zvezde proputovao ceo svet!
Mondo 24.06.2019
Andrija Kaluđerović u novom klubu, ali i novoj zemlji... Foto: MN Press Do skoro najbolji strelac u istoriji Superlige, pretekao ga je Ognjen Mudrinski, ima novi klub! Andrija Kaluđerović (31) će od naredne sezone nastupati u Letoniji pošto je potpisao… »
Vesti dana »
Pucnjava u školi u Turskoj: Četvoro ubijenih, drugi napad u 48 sati
Danas pre 3 minutajoš 33 povezane
Zeleno levi front: Prazna sala Skupštine Srbije je dokaz da vlast beži od izbora
Beta pre 2 satajoš 84 povezane
SAD spremaju kopnenu operaciju ako propadne primirje sa Iranom
Politika pre 13 minutajoš 30 povezanih
Goci pozdravio spremnost Vučića na debatu, najavio sutrašnje gostovanje na N1
Beta pre 1 satjoš 24 povezane




