Povezane vesti

"Sve sam zaslužio, kriv sam": Miki Đuričić se oglasio nakon sramnog napada na Suzanu i Nadeždu

"Sve sam zaslužio, kriv sam": Miki Đuričić se oglasio nakon sramnog napada na Suzanu i Nadeždu

Blic 25.06.2019
Miki Đuričić oglasio se nakon diskvalifikacije iz "Zadruge 2", odakle je izbačen zbog fizičkog napada na učesnice Suzanu Perović i Nadeždu Biljić. Naime, Miki je pre dve nedelje udario štakama Nadeždu Biljić i ošamario Suzanu Perović nakon… »
Kriv sam, Nemojte me pitati ništa više: Miki Đuričić se ovako pravda posle šamara i udaranja štakama! Ali jednog je i…

Kriv sam, Nemojte me pitati ništa više: Miki Đuričić se ovako pravda posle šamara i udaranja štakama! Ali jednog je i…

Kurir 25.06.2019
Miki Đuričić se oglasio posle izrečene kazne zbog agresivnog ponašanja u rijalitiju i nanošenje povreda bivšim partnerkama. On je u prvoj izjavi rekao da ne bi trebalo uopšte da govori na tu temu, a sada je ipak izjavio da je zaslužio kaznu, jer… »
Oglasio se Miki: 'Ne zanima me Suzana!'

Oglasio se Miki: 'Ne zanima me Suzana!'

Press 25.06.2019
Miki Đuričić izbačen je iz rijalitija "Zadruga" nakon što je nasrnuo na dve žene, Suzanu Perović i Nadeždu Biljić. On je odmah sproveden nadležnim organima i određena mu je kazna od jedne godine kućnog zatvora i zabrane prilaska žrtvama… »
KRIV SAM! Prva izjava NASILNIKA Mikija Đuričića nakon svega što je uradio u Zadruzi!

KRIV SAM! Prva izjava NASILNIKA Mikija Đuričića nakon svega što je uradio u Zadruzi!

Svet & Skandal 25.06.2019
Bivši učesnik Zadruge Miki Đuričić koji je diskvalifikovan iz rijalitija zbog toga što je fizički nasrnuo na svoju partnerku Suzanu Perović i tom prilikom joj udario šamar, nakon čega je štakama pretukao Nadeždu Biljić oglasio se povodom cele… »
Miki Đuričić: Ne zanima me ni Suzana, ni rijaliti!

Miki Đuričić: Ne zanima me ni Suzana, ni rijaliti!

Svet plus 25.06.2019
Zbog skandala koji se dogodio u rijalitiju "Zadruga 2" njemu je određena kazna od jedne godine kućnog pritvora. Miki Đuričić sada kaže: Ne smem da dajem nikakve izjave! Ne zanima me ni Suzana, ni rijaliti! Miki Đuričić diskvalifikovan je iz… »

Vesti dana »