Povezane vesti
Privedena zbog krađe
RTK 25.06.2019
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kragujevcu uhapsili su 54-godišnju S. R. (1965) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo krađa. Sumnja se da je ona iz jedne porodične kuće, koristeći nepažnju vlasnice, ukrala oko 13.000… »
Pronađena i vraćena ukradena vozila
RTK 25.06.2019
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kragujevcu uhapsili su 45-godišnjeg D. S. zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio dva krivična dela neovlašćeno korišćenje tuđeg vozila. Sumnja se da je on ukrao i neovlašćeno koristio automobile marke… »
Osumnjičen za obijanje trafike: Nestale cigarete vredne 400.000 dinara
OK radio 25.06.2019
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Vranju uhapsili su S. J. (23) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška krađa. Sumnja se da je on, u noći između 6. i 7. februara ove godine, iz trafike u Vranju, ukrao veću količinu… »
Vesti dana »
RTS: Istekao rok za upis prava svojine, stiglo gotovo 2,5 miliona prijava
Nova ekonomija pre 9 minutajoš 34 povezane
CIK BiH: Na prevremenim izborima za predsednika RS Karan osvojio skoro 11 hiljada više od Blanuše
Kurir pre 29 minutajoš 19 povezanih
Pritvor trojici osumnjičenih da su bacili bombu na kuću Zdravka Čolića
RTS pre 4 minutajoš 15 povezanih




