Povezane vesti
Nakon lomljave bahatog vozača: Popravljen prelaz na pruzi u naselju Majur kod Šapca
Blic 25.06.2019
Uređaj automatskog putnog prelaza u naselju Majur, kod Šapca, na pruzi Ruma - Šabac - Zvornik Novi, popravljen je danas oko 13 sati, nakon što je oštećen 20. juna, kada je vozač drumskog vozila posle prelaska preko pruge izašao iz svojih kola i polomio… »
Popravljene obe rampe koje je polomio vozač u naselju Majur
Novi magazin 25.06.2019
Obe rampe koje je polomio vozač automobila nakon što je prešao preko pruge u naselju Majur, kod Šapca, popravljene su danas, saopštile su "Infrastrukture želenice Srbije". To preduzeće je navelo da su kvаr nа elektronskim sklopovimа uređаjа putnog… »
Vesti dana »
Tramp stigao u Peking uz svečani doček i crveni tepih, dočekao ga potpredsednik Kine
Radio 021 pre 1 satjoš 58 povezanih
U Skupštini žustra polemika vlasti i opozicije o izbornim zakonima, oprečni stavovi o ispunjavanju preporuka ODIHR-a
RTV pre 2 satajoš 44 povezane
Iran: SAD više ne mogu da transportuju oružje kroz Ormuski moreuz; Centkom: Američki lovac F-35A patrolira iznad moreuza
RTS pre 25 minutajoš 39 povezanih




