Povezane vesti
U sudaru kombija sa decom iz specijalne škole i kamiona, poginula negovateljica, dvoje mališana povređeno
Jugmedia 26.06.2019
Jedna osoba izgubila je život, a tri su teško povređene, od kojih dvoje dece, u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u utorak oko 13 sati dogodila na putu Aleksinac-Žitkovac-Kruševac, odnosno na takozvanoj „Moravskoj magistrali“ nedaleko od aleksinačkog… »
Tuga i šok u Aleksincu: Detalji tragedije u kojoj je stradala negovateljica
Telegraf 26.06.2019
Tragedija se desila u toku jakog pljuska, u krivini, pa se sumnja da je klizav kolovoz kumovao tragediji, a policija i tužilaštvo utvrđuju okolnosti teškog udesa. U strašnom sudaru na putu Prćilovica – Donji Adrovac do kojeg je došlo danas oko 13.25… »
Vesti dana »
"Naredne nedelje će biti teške" Makron zabrinut zbog situacije u Francuskoj: Požar se približava gradu sa više od milion stanovnika
Blic pre 6 satijoš 44 povezane
Završen prvi dan vanrednog zasedanja Narodne skupštine o nepoverenju Vladi Srbije - Aleksić obrazložio predlog, obratio se premijer Macut
RTV pre 6 satijoš 97 povezanih
MUP: U Pančevu uhapšen osumnjičeni za nasilje u porodici i nedozvoljeno držanje oružja
Insajder pre 5 satijoš 21 povezana




