Повезане вести
Војводина добила ривала у квалификацијама за ЛШ
Спортске.нет 26.06.2019
Једини српски представник у Европи ове сезоне јесте Војводина која је добила противника у квалификацијама за ЛШ. Данас је обављен жреб за квалификације за Лигу шампиона у мушкој конкуренцији, а једини српски представник у Европи… »
Лига шампиона: Војводина у другом колу игра против Мунисипал Аркаде
Вести онлине 26.06.2019
Одржан је жреб у Луксембургу за ЦЕВ Лигу шампиона. Одбојкаши Војводине, који су прваци Србије, слободни су у првом колу квалификација за Лигу шампиона, па ће у другом играти против шампиона Румуније, екипе Мунисипал Аркаде из… »
Жреб квалификација за Лигу шампиона одбојкаша: Воша против румунске Аркаде
Дневник 26.06.2019
Одбојкаши Војводине НС семе ће у квалификацијама за Лигу шампиона стартовати у другом колу против румунске Аркаде из Галација, одлучено је жребом у Луксембургу. Први меч играће се у Румунији 5/7. новембра, док је реванш у Новом… »
Вести дана »

РХМЗ објавио прогнозу за целу недељу: Ново невреме стиже нам већ сутра
Нова пре 1 сатјош 27 повезаних

Министарство спољних послова Британије позвало руског амбасадора због упада дронова у ваздушни простор НАТО-а
РТВ пре 32 минутајош 19 повезаних

Студенти анализирали сузавац коришћен 5. марта: Полиција користила опаснији гас
Машина пре 3 сатајош 10 повезаних

Министар просвете: Полиција присутна у школама у којима постоје одређени безбедносни ризици
Бета пре 1 сатјош 18 повезаних