Povezane vesti

Palmer: Za Rikera sam čuo iz medija

Palmer: Za Rikera sam čuo iz medija

Dnevnik 28.06.2019
BEOGRAD: Zamenik pomoćnika državnog sekretara SAD Metju Palmer izjavio je da je prvi put iz novina čuo da bi Filip Riker mogao da bude novi šef pregovaračkog tima ako dođe do promene formata dijaloga Beograda i Prištine. "Znam samo što sam… »
Palmer: Naći način da se Beograd i Priština vrate za pregovarački sto

Palmer: Naći način da se Beograd i Priština vrate za pregovarački sto

Slobodna Evropa 28.06.2019
Beograd i Priština bi za pregovarački sto trebalo da se vrate pre lokalnih izbora u Srbiji najavljenih za proleće sledeće godine, izjavio je u intervjuu za BBC zamenik pomoćnika državnog sekretara Sjedinjenih Američkih Država Metju Palmer. "Kada… »
Intervju petkom - Metju Palmer: Naći način da se Beograd i Priština vrate za pregovarački sto

Intervju petkom - Metju Palmer: Naći način da se Beograd i Priština vrate za pregovarački sto

Južne vesti 28.06.2019
Fonet/Nenad Đorđević Direktor CIA opisao je Palmera kao `izuzetnog sakupljača obaveštajnih podataka o ljudima` tokom angažmana u Beogradu početkom devedesetih Tačno trideset godina od kontroverznog govora Slobodana Miloševića na Gazimestanu… »
Palmer: Beograd i Priština treba da se vrate za sto pre izbora u Srbiji

Palmer: Beograd i Priština treba da se vrate za sto pre izbora u Srbiji

N1 Info 28.06.2019
Beograd i Priština bi za pregovarački sto trebalo da se vrate pre lokalnih izbora u Srbiji najavljenih za proleće sledeće godine, izjavio je zamenik pomoćnika državnog sekretara Sjedinjenih Američkih Država Metju Palmer. "Kada je reč o… »
Novi "Dejton" za Kosovo? Palmer: Nije trenutak, ali BG i pr da nastave dijalog pre izbora u Srbiji

Novi "Dejton" za Kosovo? Palmer: Nije trenutak, ali BG i pr da nastave dijalog pre izbora u Srbiji

Telegraf 28.06.2019
Nadam se da dve strane mogu postići dogovor o punoj normalizaciji i da će se to desiti što pre, ali ne bih davao neke vremenske okvire za to - istakao je Palmer. Zamenik pomoćnika državnog sekretara SAD Metju Palmer izjavio je da je prvi put iz… »

Vesti dana »