Povezane vesti
Policajci uhapsili baku da bi joj ispunili želju
Radio 021 28.06.2019
Britanski policajci uhapsili su Džosi Bird (93) i tako ispunili njenu "životnu želju", budući da nikada nije bila "sa druge strane zakona", saopštila je njena unuka Pem Smit. Pemi je na Tviteru napisala da Džosi u poslednje vreme nije baš najboljeg… »
Htela da iskusi kako je biti s one strane zakona: Policija uhapsila 93-godišnju baku da bi joj ispunili poslednju želju
Večernje novosti 28.06.2019
Mada nije počinila nikakvo krivično delo, mančesterska policija je uhapsila 93-godišnju gospođu Džosi Birds jer joj je to bila poslednja želja. Mada nije počinila nikakvo krivično delo, mančesterska policija je uhapsila 93-godišnju gospođu Džosi Birds… »
Baka (93) namerno završila u zatvoru
N1 Info 28.06.2019
Džozi Birds (93) izrazila je želju da bude uhapšena nakon što je bila dobra celog svog života. Starica je napravila 'bucket listu' pre smrti, a na njoj se našlo i - hapšenje. Džozi u stvarnosti nije počinila nikakav zločin, nego je samo želela da provede… »
Vesti dana »

Požari širom Crne Gore, vatra stigla do kuća: U gašenju učestvuje i helikopter iz Srbije
N1 Info pre 7 minutajoš 24 povezane

RHMZ upozorava na visoku temepraturu i ekstremne uslove za nastanak požara
Insajder pre 1 satjoš 18 povezanih

Evropska unija složna o Ukrajini: Zajedničku izjavu potpisali svi lideri sem jednog našeg suseda
Telegraf pre 22 minutajoš 16 povezanih