Povezane vesti
Vozaču BMV određen pritvor: Dodao gas iz straha, pobegao sa mesta nesreće zbog adrenalina?!
Večernje novosti 29.06.2019
Dejanu M., osumnjičenom za udes u Beogradu u kome su povređene četiri osobe, posle svedočenja određen pritvor do 30 dana. Tvrdi da nije vozio brzo, već je dodao gas kad je primetio da mu se približava „suzuki“. BIO sam za volanom BMV i vozio sam… »
Osumnjičenom za sudar u Strahinjića bana određen pritvor do 30 dana
N1 Info 29.06.2019
Prvi osnovni sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana Dejanu Markoviću, osumnjičenom da je u četvrtak popodne izazvao teški saobraćajni udes u Ulici Strahinjića bana u Beogradu, a potom pobegao sa lica mesta, prenosi Blic. Pritvor mu je određen zbog… »
Određen pritvor osumnjičenom vozaču BMW-a za sudar u Strahinjića bana
Telegraf 29.06.2019
Osumnjčeni D. M. je uhapšen u petak na graničnom prelazu Kladovo. Prvi osnovni sud u Beogradu odredio je danas pritvor do 30 dana Dejanu Markoviću, osumnjičenom da je u četvrtak popodne izazvao tešku saobraćajni udes u Ulici Strahinjića bana u Beogradu… »
Vesti dana »
Hitno okupljanje studenata i građana u Nišu zbog „brutalnih incidenata ispred Pravnog fakulteta u Beogradu“
Danas pre 20 minutajoš 57 povezanih
Vučić na pitanje Insajdera rekao da postoji kost-benefit analiza za EXPO i dodao da je jedno EXPO lokacija koja će koštati do dve milijarde, a drugo širi deo
Insajder pre 2 satajoš 36 povezanih
U Skupštini Srbije nastavljena rasprava o izmenama izbornih zakona, poslanici o amandmanima
Beta pre 30 minutajoš 31 povezana
Zbog Hepatitisa A registrovanog u zamrznutom voću inspekcije kontrolišu proizvođača iz Požege
Morava info pre 3 satajoš 24 povezane




