Povezane vesti
Preporuke za postupanje tokom toplog vremena
IndeksOnline 30.06.2019
BEOGRAD – U Srbiji se sutra i u utorak, prema najavi meteorologa, očekuje visoke temperature i do 38 stepeni, pa stručnjaci savetuju da u takvim ekstemnim prilikama treba rashladiti prostorije, izbegavati fizičke aktivnostit, uzimati više tečenosti… »
Batut savetuje: Ove stvari bi trebalo da radite kako biste preživeli vrućinu u naredna dva dana
Telegraf 30.06.2019
Evo šta morate da radite, a šta nikako ne bi trebalo po vrelom letnjem vremenu. Iz Institut za javno zdravlje Srbije "Dr Milan Jovanović Batut" su i zvanično stigle preporuke kako bi trebalo da se ponašamo da bi lakše podneli vrućinu koja nas čeka… »
Vesti dana »
Simić: Pronađenim rešenjem izbegnut katastrofalan scenario za Srbe na KiM
NIN pre 9 minutajoš 27 povezanih
"Ovo je izuzetno opasan novi razvoj događaja" Iranske milicije u Iraku prvi put upotrebile moćno oružje u ratu sa Amerikom! Bliski istok u plamenu! (foto/video)
Kurir pre 19 minutajoš 31 povezana
Lejkersi poenima Dončića u produžetku savladali Denver, tripl-dabl Jokića nedovoljan za pobedu
Nedeljnik pre 2 satajoš 42 povezane
Zelenski: Ukrajina želi novac i tehnologiju u zamenu za pomoć zemljama Bliskog istoka da se odbrane od dronova
Insajder pre 14 minutajoš 20 povezanih
"Modeli crtaju zimu u martu": Čubrilo i Ristić upozoravaju na hladni šok, veliki preokret u utorak
Mondo pre 1 satjoš 20 povezanih


