Povezane vesti

Brnabić: U protekle dve godine penzije povećane u proseku za 12,5 odsto

Brnabić: U protekle dve godine penzije povećane u proseku za 12,5 odsto

Danas 01.07.2019
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je u protekle dve godine Vlada povećala penzije u proseku za 12,5 odsto, dok su najniže penzije povećane za nešto više od 13 odsto, a da će penzije dodatno rasti do kraja ove godine. Brnabić je… »
Dve godine rada Vlade Srbije: Brnabić: Do kraja godine još jedno povećanje plata i penzija (video)

Dve godine rada Vlade Srbije: Brnabić: Do kraja godine još jedno povećanje plata i penzija (video)

Blic 01.07.2019
Premijerka Ana Brnabić danas je zajedno sa članovima Vlade Srbije predstavila rezultate rada u protekle dve godine, kao i prioritete za naredni period. - Ukratko, veoma sam zadovoljna rezultatima koje smo kao tim postigli u protekle dve godine - navela… »
Brnabić posle dve godine mandata: Veoma sam zadovoljna rezultatima rada Vlade

Brnabić posle dve godine mandata: Veoma sam zadovoljna rezultatima rada Vlade

Novi magazin 01.07.2019
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je "veoma zadovoljna" rezultatima rada vlade u prethodne dve godine, navodeći da su najveći uspesi očuvanje finansijske stabilnosti i pokretanje transformacije ekonomije i administracije na… »
Brnabić „veoma zadovoljna“, ali čime tačno?

Brnabić „veoma zadovoljna“, ali čime tačno?

Nova ekonomija 01.07.2019
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je povodom dvogodišnjice svog mandata da je "veoma zadovoljna" rezultatima rada vlade u tom periodu i da je život u Srbiji izvesniji i sigurniji nego u prošlosti. „Ekonomski rezultati pokazuju da imamo prostora… »
Brnabić: Ima prostora za nova povećanja plata i penzija

Brnabić: Ima prostora za nova povećanja plata i penzija

IndeksOnline 01.07.2019
BEOGRAD – Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas, predstavljajući rezultate rada Vlade Srbije u prethodne dve godine, da ekonomski rezultati pokazuju da do kraja godine ima prostora za nova povećanja plata i penzija. “Neophodan uslov za to… »
Premijerka Brnabić danas predstavlja rezultate rada Vlade

Premijerka Brnabić danas predstavlja rezultate rada Vlade

Dnevnik 01.07.2019
BEOGRAD: Premijerka Ana Brnabić i članovi Vlade Srbije predstaviće danas rezultate rada u protekle dve godine i prioritete za naredni period. Premijerka je rekla u subotu, kada se navršilo dve godine mandata, da je u Srbiju u prošloj godini ušlo tri… »
Premijerka i ministri podnose izveštaj građanima

Premijerka i ministri podnose izveštaj građanima

Večernje novosti 01.07.2019
Članovi kabineta Ane Brnabić u ponedeljak će predstaviti rezultate dvogodišnjeg rada, govoriće o planovima za naredni period, kao i o zadacima koji još nisu ispunjeni. PREMIJERKA Ana Brnabić predstaviće u ponedeljak u Vladi Srbije rezultate svog… »
Brnabić zadovoljna radom Vlade, najavljuje veće plate i penzije

Brnabić zadovoljna radom Vlade, najavljuje veće plate i penzije

Slobodna Evropa 01.07.2019
“Veoma sam zadovoljna rezultatima koje smo postigli”, izjavila je premijerka Srbije Ana Brnabić na konferenciji za novinare u ponedeljak, povodom dve godine rada njene Vlade. Kako je istakla, prvenstveno je zadovoljna što je njen tim uspeo da održi… »
Predstavljanje izveštaja rada Vlade Srbije Brnabić: Ima prostora za nova povećanja plata i penzija (foto)

Predstavljanje izveštaja rada Vlade Srbije Brnabić: Ima prostora za nova povećanja plata i penzija (foto)

Večernje novosti 01.07.2019
Premijerka Ana Brnabić i članovi Vlade Srbije danas, tačno u podne, predstavili su rezultate rada u protekle dve godine i prioritete za naredni period. Premijerka Ana Brnabić izjavila je u ponedeljak da je zadovoljna rezultatima koje je Vlada Srbije… »
Premijerka Brnabić: Građanima danas podnosimo izveštaj šta smo uradili! Zadovoljna sam, krajem godine novo povećanje…

Premijerka Brnabić: Građanima danas podnosimo izveštaj šta smo uradili! Zadovoljna sam, krajem godine novo povećanje…

Kurir 01.07.2019
Dala sam sve od sebe i nastaviću da dajem sve od sebe, istakla je povodom godišnjice rada svog kabineta... BEOGRAD - Premijerka Ana Brnabić i članovi Vlade Srbije danas, tačno u podne, predstavili su rezultate rada u protekle dve godine i prioritete… »
Brnabić: Pomerili smo napred društvo i Srbiju

Brnabić: Pomerili smo napred društvo i Srbiju

RTS 01.07.2019
Premijerka Ana Brnabić predstavila je rezultate rada Vlade u prethodne dve godine, ističući da je cela vlada svakog dana bila duboko posvećena menjanju Srbije nabolje. Najavljuje da će do kraja godine ponovo biti povećane plate i penzije u javnom… »
Brnabić o dvogodišnjem radu Vlade: Zdravstvo vidno napredovalo, do kraja godine veće plate i penzije

Brnabić o dvogodišnjem radu Vlade: Zdravstvo vidno napredovalo, do kraja godine veće plate i penzije

Radio 021 01.07.2019
Premijerka Ana Brnabić danas je zajedno sa članovima Vlade Srbije predstavila rezultate rada u protekle dve godine, kao i prioritete za naredni period. "Ukratko, veoma sam zadovoljna rezultatima koje smo kao tim postigli u protekle dve godine", navela… »
Premijerka Brnabić najavila lepe vesti: Ima prostora za povećanje plata i penzija

Premijerka Brnabić najavila lepe vesti: Ima prostora za povećanje plata i penzija

Kurir 01.07.2019
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas, predstavljajući rezultate rada Vlade Srbije u prethodne dve godine, da ekonomski rezultati pokazuju da do kraja godine ima prostora za nova povećanja plata i penzija. "Neophodan uslov za to je da… »
Brnabić posle dve godine mandata: Veoma sam zadovoljna, ostvareni brojni uspesi

Brnabić posle dve godine mandata: Veoma sam zadovoljna, ostvareni brojni uspesi

N1 Info 01.07.2019
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da je "veoma zadovoljna" rezultatima rada vlade u prethodne dve godine, navodeći da su najveći uspesi očuvanje finansijske stabilnosti i pokretanje transformacije ekonomije i administracije na bazi… »
Premijerka Brnabić: Pojedina poskupljenja nisu udar na standard građana

Premijerka Brnabić: Pojedina poskupljenja nisu udar na standard građana

Kurir 01.07.2019
BEOGRAD - Pojedina poskupljena, kao kada je reč o ceni putarine i goriva, neće biti veliki udar na standard građana pošto Srbija tu ima najniže cene u regionu i Evropi, rekla je danas premijerka Ana Brnabić i navela da vlada nije pokrenula… »
U Vladi nema najslabije karike, do kraja godine povećanje plata i penzija: Brnabić o radu svog tima

U Vladi nema najslabije karike, do kraja godine povećanje plata i penzija: Brnabić o radu svog tima

Telegraf 01.07.2019
Premijerka Brnabić predstavila je izveštaj o radu Vlade u prethodne dve godine. Premijerka Ana Brnabić i članovi Vlade Srbije predstavili su danas rezultate rada u protekle dve godine i prioritete za naredni period. Premijerka je izjavila da je… »
Brnabić posle dve godine mandata: Veoma sam zadovoljna rezultatima rada Vlade Srbije

Brnabić posle dve godine mandata: Veoma sam zadovoljna rezultatima rada Vlade Srbije

Beta video 01.07.2019
BEOGRAD - Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je ``veoma zadovoljna`` rezultatima rada vlade u prethodne dve godine, navodeći da su najveći uspesi očuvanje finansijske stabilnosti i pokretanje transformacije ekonomije i… »
Brnabić: Postignuta makroekonomska stabilnost kao osnova održivog razvoja

Brnabić: Postignuta makroekonomska stabilnost kao osnova održivog razvoja

Beta video 01.07.2019
BEOGRAD - Premijer Srbije Ana Brnabić rekla je danas da je zadovoljna rezultatima rada svoje vlade posle dve godine mandata jer je postignuta makroekonomska stabilnost i ostvaren suficit u državnom budžetu, kao osnova održivog razvoja.Dodala je da je… »

Vesti dana »