Povezane vesti
Dalibor Milinković tereti se za krijumčarenje migranata
Slobodna Evropa 01.07.2019
Tužilac Posebnog odjela za organizovani kriminal, ekonomski kriminal i korupciju, podigao je optužnicu protiv Dalibora Milinkovića, rođenog 1991. godine u Trebinju, državljanina BiH. Tereti se da je suprotno Protokolu protiv krijumčarenja migranata… »
Trebinjac optužen za krijumčarenje migranata, među njima bilo i trogodišnje dete
Blic 01.07.2019
Tužilaštvo BiH podiglo je optužnicu protiv Dalibora Milinkovića (28) iz Trebinja koji se tereti za krijumčarenje osam državljana Sirije, među kojima je bilo i maloletnih osoba. On se tereti da je sa svojim motornim vozilom, u blizini granice sa Crnom… »
Vesti dana »
Vučić saopštio važne vesti: Isplata novca za punoletne građane 22. septembra, otkrio i tačnu cifru
Euronews pre 21 minutajoš 79 povezanih
Prosečna plata skoro 190.000! Vojvodina je na drugom mestu Evo gde se u Srbiji zarađuje najviše, dok neki ne dobace ni do 82.000 dinara
Dnevnik pre 41 minutajoš 36 povezanih
Zelenski objavio snimak napada na Rusiju: Naš odgovor je apsolutno fer; šta je Moskva gađala u Kijevu
RTS pre 21 minutajoš 30 povezanih
Nove cene goriva u Srbiji: Dizel i benzin poskupeli za dva dinara
Naslovi.ai pre 1 satjoš 42 povezane



