Povezane vesti
Sanader upućen na izdržavanje šestogodišnje kazne
RTV 01.07.2019
ZAGREB - Bivši premijer Hrvatske Ivo Sanader upućen je u danas u Centar za dijagnostiku remetinečkog zatvora koji će odlučiti gde će služiti pravosnažnu šestogodišnju kaznu za aferu Planinska zbog koje ga, uz zatvor, očekuje i da isplati nezakonito… »
Sanader čeka ovrhu i lokaciju služenja zatvorske kazne
Slobodna Evropa 01.07.2019
Bivši hrvatski premijer Ivo Sanader upućen je u ponedjeljak u Centar za dijagnostiku remetinečkog zatvora koji će odlučiti gdje će služiti pravomoćnu šestogodišnju kaznu za aferu "Planinska" zbog koje ga, uz zatvor, očekuje i ovrha nezakonito stečenih… »
Sanadera čeka zatvor i zaplena 2,3 miliona evra
Mondo 01.07.2019
Bivši hrvatski premijer upućen je u ponedeljak u Centar za dijagnostiku remetinečkog zatvora koji će odlučiti gde će služiti šestogodišnju kaznu za aferu "Planinska" zbog koje ga očekuje i zaplena nezakonito stečenih 2,3 miliona evra. Foto: Mondo/ Stefan… »
Sanader upućen na izdržavanje šestogodišnje kazne
Studio B 01.07.2019
Bivši premijer Hrvatske Ivo Sanader upućen je u Centar za dijagnostiku remetinečkog zatvora koji će odlučiti gde će služiti pravosnažnu šestogodišnju kaznu za aferu Planinska zbog koje ga, uz zatvor, očekuje i da isplati nezakonito stečenih 2,3 miliona… »
Vesti dana »

Fbi se oglasio: Osumnjičeni za ubistvo Čarlija Kirka je u pritvoru
Večernje novosti pre 2 satajoš 19 povezanih

Đurica (Evropski pokret u Srbiji): Teme u govoru predsednice EK ključne za EU, Srbija je kap u moru
Danas pre 3 satajoš 2 povezane