Povezane vesti

Sinu Željka Mitrovića 12 meseci kućnog zatvora

Sinu Željka Mitrovića 12 meseci kućnog zatvora

Nova ekonomija 02.07.2019
Aleksandar Mitrović, sin vlasnika televizije Pink Željka Mitrovića, osuđen je na 12 meseci kućnog zatvora zbog saobraćajne nesreće u julu 2013. kada je u Beogradu udario i usmrtio 17-godšinju Andreu Bojanić, potvrdio je za Radio Slobodna Evropa… »
Sin Željka Mitrovića osuđen na 12 meseci kućnog zatvora

Sin Željka Mitrovića osuđen na 12 meseci kućnog zatvora

N1 Info 02.07.2019
Aleksandar Mitrović, sin vlasnika Pinka Željka Mitrovića, osuđen je na 12 meseci nošenja nanogice u svom stanu i zabranu upravljanja motornim votilom na godinu dana, zbog saobraćajne nesreće u julu 2013. kada je na pešačkom prelazu u Ustaničkoj… »
Sinu Željka Mitrovića godinu dana kućnog zatvora

Sinu Željka Mitrovića godinu dana kućnog zatvora

IndeksOnline 02.07.2019
BEOGRAD – Sin vlasnika Pink televizije Željka Mitrovića, Aleksandar Mitrović, osuđen je danas na godinu dana kućnog pritvora uz elektronski nadzor (nanogicu) zbog saobraćajne nesreće u kojoj je nastradala Andrea Bojanić (17) u julu 2013. godine… »
Željko Mitrović: Aleksandra su osudili samo zato što je moj sin!

Željko Mitrović: Aleksandra su osudili samo zato što je moj sin!

Luftika 02.07.2019
Aleksandar Mitrović, sin vlasnika Pinka Željka Mitrovića, osuđen je na 12 meseci nošenja nanogice u svom stanu i zabranu upravljanja motornim votilom na godinu dana, zbog saobraćajne nesreće u julu 2013. kada je na pešačkom prelazu u Ustaničkoj… »
Željko Mitrović: Moj sin nije kriv, sud ga osudio zato što je moj sin

Željko Mitrović: Moj sin nije kriv, sud ga osudio zato što je moj sin

Politika 02.07.2019
Sinu Željka Mitrovića Aleksandru, godinu dana kućnog zatvora zbog saobraćajne nesreće u kojoj je nastradala Andrea Bojanić. Vlasnik televizije Pink Željko Mitrović izjavio je danas da njegov sin Aleksandar nije kriv za saobraćajnu nesreću u… »
Sinu Željka Mitrovića godinu dana kućnog zatvora

Sinu Željka Mitrovića godinu dana kućnog zatvora

RTS 02.07.2019
Sin vlasnika Pink televizije Željka Mitrovića, Aleksandar Mitrović, osuđen je danas na godinu dana kućnog pritvora uz elektronski nadzor (nanogicu) zbog saobraćajne nesreće u kojoj je nastradala Andrea Bojanić (17) u julu 2013. godine. Portparolka… »
Sin Željka Mitrovića posle šest godina dobio je ovu presudu

Sin Željka Mitrovića posle šest godina dobio je ovu presudu

BizLife 02.07.2019
Foto: Youtube/Pink Aleksandar Mitrović, sin vlasnika Pinka Željka Mitrovića, osuđen je na 12 meseci nošenja nanogice u svom stanu i zabranu upravljanja motornim votilom na godinu dana, zbog saobraćajne nesreće u julu 2013. kada je na pešačkom… »
Sin vlasnika TV Pink osuđen na 12 meseci kućnog pritvora

Sin vlasnika TV Pink osuđen na 12 meseci kućnog pritvora

Slobodna Evropa 02.07.2019
Aleksandar Mitrović, sin vlasnika televizije Pink Željka Mitrovića, osuđen je na 12 meseci nošenja nanogice u kućnom zatvoru, zbog saobraćajne nesreće u julu 2013. kada je u Beogradu udario i usmrtio 17-godšinju Andreu Bojanić, potvrdio je za… »
Sinu Željka Mitrovića godinu dana kućnog zatvora za ubistvo sedamnaestogodišnje devojke

Sinu Željka Mitrovića godinu dana kućnog zatvora za ubistvo sedamnaestogodišnje devojke

Morava info 02.07.2019
Aleksandar Mitrović, sin vlasnika Pinka Željka Mitrovića, osuđen je na 12 meseci nošenja nanogvice u stanu i zabranu upravljanja motornim vozilom godinu dana. On je osuđen zbog saobraćajne nesreće u julu 2013. kada je na pešačkom prelazu u… »
Željko Mitrović: E, moj časni sude...

Željko Mitrović: E, moj časni sude...

Mondo 02.07.2019
Vlasnik TV Pink Željko Mitrović oglasio se povodom presude njegovom sinu, koji je osuđen na 12 meseci kućnog zatvora zbog izazivanja saobraćajne nesreće u kooj je poginula 17-godišnja devojka. Foto: Petar Stojanović, MONDO Željko Mitrović… »
Otac nastradale devojke i tužilaštvo najavili žalbu na presudu Aleksandru Mitroviću

Otac nastradale devojke i tužilaštvo najavili žalbu na presudu Aleksandru Mitroviću

Danas 02.07.2019
Aleksandar Mitrović, sin vlasnika televizije Pink Željka Mitrovića, osuđen je na 12 meseci nošenja nanogice u kućnom zatvoru, zbog saobraćajne nesreće u julu 2013. kada je u Beogradu udario i usmrtio 17-godšinju Andreu Bojanić. “Za teško delo… »
Željko Mitrović: Moj sin nije kriv, osuđen je samo zato što je moj sin

Željko Mitrović: Moj sin nije kriv, osuđen je samo zato što je moj sin

N1 Info 02.07.2019
Vlasnik televizije Pink Željko Mitrović izjavio je da njegov sin Aleksandar nije kriv za saobraćajnu nesreću u kojoj je poginula Andrea Bojanić već da ga je sud osudio samo zbog toga što je njegov sin. "Posle tri veštačenja, koje nisam tražio ja… »
Pijan izazvao nesreću u kojoj su poginula dvojica 16-godišnjaka: Apelacioni sud smanjio kaznu Miljanu Đukiću iz Smederevske…

Pijan izazvao nesreću u kojoj su poginula dvojica 16-godišnjaka: Apelacioni sud smanjio kaznu Miljanu Đukiću iz Smederevske…

Kurir 02.07.2019
BEOGRAD - Apelacioni sud u Beogradu smanjio je za godinu dana kaznu Miljanu Đukiću (24) i pravosnažno ga osudio na pet godina zatvora jer je vozeći pijan na putu u Smederevskoj Palanci izazveo saobraćajnu nesreću u kojoj su poginula dva mladića od… »
Oglasio se Željko Mitrović nakon presude: Aleksandar je proglašen krivim samo zato što je moj sin

Oglasio se Željko Mitrović nakon presude: Aleksandar je proglašen krivim samo zato što je moj sin

Telegraf 02.07.2019
Mitroviću će u kaznu biti uračunato i vreme provedeno u pritvoru od 19. jula do 4. oktobra 2013. godine. Nakon današnje presude Aleksandru Mitroviću, sinu Željka Mitrovića, koji je osuđen za izazivanje saobraćajne nesreće, pošto je njegov… »

Vesti dana »