Povezane vesti

Tumbaković: Vrata reprezentacije su svima otvorena

Tumbaković: Vrata reprezentacije su svima otvorena

Vesti online 02.07.2019
Doskorašnji selektor Crne Gore preuzima kormilo Srbije. Ugovor sa Ljubišom Tumbakovićem je potpisan do 31. decembra 2021. godine. Iskusni stručnjak je dobio istu platu kao njegov predhodnik – 300.000 evra godišnje uz bonus za plasmana na EP 2020… »
Novi selektor U21 selekcije za 10 do 15 dana

Novi selektor U21 selekcije za 10 do 15 dana

Mozzart sport 02.07.2019
Najavljuje predsednik FSS Slaviša Kokeza. Uoči turnira euforija je mogla nožem da se seče, ali mlada reprezentacija Srbije se sa Evropskog U21 prvenstva vratila bez bodova i gol razlikom 1:10, pa je negde i logično što će Goran Đorović morati da… »
Tumbaković o Luki, Matiji, Marku: Nikog se ne odričem, razgovaraćemo i videti kakva je povratna informacija

Tumbaković o Luki, Matiji, Marku: Nikog se ne odričem, razgovaraćemo i videti kakva je povratna informacija

Mozzart sport 02.07.2019
Novi selektor Srbije pružio ruku pomirenja na predstavljanju u hotelu Hilton. Sve što možeš danas, ne ostavljaj za sutra! Sa tim geslom Ljubiša Tumbaković se predstavio kao novi selektor Srbije na konferenciji za medije koju je upriličio Fudbalski… »
Tumbaković i zvanično: Selektor govorio o ‘otpisanima’ i otkrio veruje li u plasman Srbije na EP! (video)

Tumbaković i zvanično: Selektor govorio o ‘otpisanima’ i otkrio veruje li u plasman Srbije na EP! (video)

Hot sport 02.07.2019
Čini se kao večnost, ali nakon Mladena Krstajića Srbija je dobila novog selektora. Ljubiša Tumbaković je novi selektor Srbije, a danas se zvanično obratio medijima. – Godinama sam se pripremao za ovakvu konferenciju. Izgleda da sam morao dugo da… »
Kokeza najavio promenu u u-21 reprezentaciji: Poznato kada će ‘orlići’ dobiti novog selektora!

Kokeza najavio promenu u u-21 reprezentaciji: Poznato kada će ‘orlići’ dobiti novog selektora!

Hot sport 02.07.2019
Predsednik osvrnuo se na neslavno završeno Evropsko prvenstvo za mlade koje je naša reprezentacija završila gol razlikom 1:10 i najavio promenu selektora. Srbija je danas dobila selektora A tima, a uskoro bi mogla da dobije i u mladoj reprezentaciji… »
Kokeza najavio još jednu važnu kadrovsku promenu!

Kokeza najavio još jednu važnu kadrovsku promenu!

Sportske.net 02.07.2019
Jedan posao je danas završen, ali tek slede novi. Reprezentacija Srbije danas je i zvanično dobila novog selektora, Ljubišu Tumbakovića, koji je predstavljen u hotelu Hilton, a tom prilikom je prvi čovek FSS Slaviša Kokeza najavio i promenu na klupi… »
Tumbaković predstavljen: Želim sve adute u timu

Tumbaković predstavljen: Želim sve adute u timu

Večernje novosti 02.07.2019
Ovo je neka vrsta nacionalnog projekta i želim da navijači prepoznaju koliko je pred reprezentacijom važan zadatak - rekao je novi selektor Srbije. GODINAMA se spremam za jednu ovakvu konferenciju za medije, za ovakav dan, i osećam da je ispred mene… »
Novi selektor Srbije o milivojeviću i nastasiću: Nikad se nisam odricao najboljih

Novi selektor Srbije o milivojeviću i nastasiću: Nikad se nisam odricao najboljih

Večernje novosti 02.07.2019
Vrata reprezentacije nikome nisu zatvorena, u naredna dva meseca biće puno razgovora. Trudiću se da budem pravedan - rekao je Tumbaković. Novi selektor fudbalske reprezentacije Srbije Ljubiša Tumbaković najavio je da će razgovarati sa Lukom… »
Tumbaković preuzeo orlove: "Pričaću sa Lukom i Matijom, za mene su oni bogatstvo, hoću da igramo borbeno i dopadljivo!"

Tumbaković preuzeo orlove: "Pričaću sa Lukom i Matijom, za mene su oni bogatstvo, hoću da igramo borbeno i dopadljivo!"

Sportal blic 02.07.2019
Ljubiša Tumbaković se prvi put obratio javnosti kao novi selektor fudbalske reprezentacije Srbije. "Godinama se pripremam za ovu konferenciju za medije, opet sam srećan i zadovoljan. Privilegija je i čast biti selektor svoje države. Imao sam puno… »
Tumbaković: Vrata reprezentacije nikom nisu zatvorena

Tumbaković: Vrata reprezentacije nikom nisu zatvorena

Mondo 02.07.2019
Ljubiša Tumbaković je iz jedne selektorske stolice uskočio u drugu. Prvog radnog dana kao selektor reprezentacije Srbije poručio: "NIKAD se nisam odricao najboljih igrača". Posle nedavnog i neslavnog rastanka sa Fudbalskim savezom Crne Gore zbog… »
Tumbaković: Pokušaću da napravim patriotsku atmosferu za plasman na EP

Tumbaković: Pokušaću da napravim patriotsku atmosferu za plasman na EP

Novi magazin 02.07.2019
Novi selektor fudbalske reprezentacije Srbije Ljubiša Tumbaković izjavio je danas da mu je taj posao najveći izazov u karijeri i da će se truditi da napravi patriotsku atmosferu koja će omogućiti plasman na Evropsko prvenstvo 2020. i dodao da… »
Tumbaković: Odluka da ne vodim tim protiv tzv. Kosova ispravna

Tumbaković: Odluka da ne vodim tim protiv tzv. Kosova ispravna

Sportski žurnal 02.07.2019
Tumbaković, koji je danas promovisan kao selektor „Orlova“, smenjen je prošlog meseca u Crnoj Gori zbog tog poteza i ističe da mu je žao što je otišao na taj način. Novi selektor fudbalske reprezentacije LJubiša Tumbaković rekao je da je… »
Tumbaković predstavljen: Nikada se nisam odricao igrača

Tumbaković predstavljen: Nikada se nisam odricao igrača

N1 Info 02.07.2019
Ljubiša Tumbaković u utorak je i zvanično predstavljen kao novi selektor fudbalske reprezentacije Srbije. Tom prilikom je otkrio da će razgovarati sa svim igračima, te da će pokušati da nađe kompromis. U ponedeljak je zvanično potvrđeno da će… »
Kokeza o "orlićima": Razočaran sam, novi selektor uskoro

Kokeza o "orlićima": Razočaran sam, novi selektor uskoro

Mondo 02.07.2019
Debakl mlade reprezentacije Srbije na Evropskom prvenstvu u Italiji i San Marinu primorao je Gorana Đorovića na jedini logičan potez - ostavku. Evo šta kaže predsednik FSS Slaviša Kokeza. Foto: MN Press "Idemo na Evropsko prvenstvo da budemo… »
Vukotić o Tumbi: O kvalitetu stručnjaka takvog kalibra izlišno je trošiti reči

Vukotić o Tumbi: O kvalitetu stručnjaka takvog kalibra izlišno je trošiti reči

Sportski žurnal 02.07.2019
Legenda Partizana i član Stručnog odbora FSS oduševljen izborom Tumbakovića. Inauguracija LJubiše Tumbakovića u selektora obradovala je fudbalsku Srbiju, ujedinjenu u oceni da potez FSS, gle simbolike – shodno rednom broju novog komandanta Orlova… »

Vesti dana »