Povezane vesti
Stigla tužba protiv Vulina zbog govora mržnje prema Albancima
Slobodna Evropa 02.07.2019
Viši sud u Beogradu potvrdio je za Radio Slobodna Evropa da je u ovaj sud stigla tužba koju je protiv ministra odbrane u Vladi Srbije Aleksandra Vulina, podneo predsednik Nacionalnog saveta Albanaca Ragmi Mustafa. Mustafa je, u ime tog saveta, podneo… »
Mustafa: Zašto Vlada Srbije ćuti na Vulinov govor mržnje?
Slobodna Evropa 02.07.2019
"Žalosno je što se Vlada Srbije nije distancirala od izjava ministra odbrane Aleksandra Vulina o Albancima", kaže za Radio Slobodna Evropa (RSE) predsednik Nacionalnog saveta Albanaca Ragmi Mustafa, nakon što je u ime Nacionalnog saveta podneo tužbu… »
Mustafa: Raste ksenofobičnost prema manjinama
Danas 02.07.2019
Zašto je predsedenik Nacionalnog saveta Albanaca tužio ministra Aleksandra Vulina Predsednik Nacionalnog saveta Albanaca (NSA) Ragmi Mustafa podneo je Višem sudu u Beogradu tužbu protiv ministra odbrane Aleksandra Vulina „zbog diskriminacije i govora… »
Nazivao albance Šiptarima: Ragmi Mustafa tužio Vulina
Kurir 02.07.2019
Predsednik Nacionalnog saveta Albanaca, Ragmi Mustafa, danas je izjavio da veruje da će sud biti nepristrasan u vezi s njegovom tužbom koju je u ime Nacionalnog saveta podneo protiv ministra odbrane Srbije, Aleksandra Vulina, zbog govora mržnje. Mustafa… »
Vesti dana »

Obilne padavine i sneg u Srbiji: RHMZ izdao crvene meteolarme za jug, istok i centralne krajeve
Naslovi.ai pre 28 minutajoš 71 povezana

Picula: Sankcije NIS-u odražavaju zaoštravanje prema onome što radi režim u Srbiji
Beta pre 3 satajoš 16 povezanih

Izraelska mornarica presrela Globalnu Sumud flotilu sa humanitarnom pomoći za Gazu
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 49 povezanih

Nis: priprema zahtev za još jedno odlaganje primene američkih sankcija: Evo šta predlaže Rusija
Blic pre 12 minutajoš 29 povezanih

Dvoje mrtvih u 'terorističkom incidentu' u Mančesteru, objavila policija
BBC News pre 47 minutajoš 64 povezane