Povezane vesti

Zvezda pravi strašan tim: Predstavljeni Igor Milanović i Nikola Rađen, biće još pojačanja…

Zvezda pravi strašan tim: Predstavljeni Igor Milanović i Nikola Rađen, biće još pojačanja…

Hot sport 02.07.2019
Izgleda da je došlo vreme da se klupski vaterpolo u Srbiji digne na viši nivo, a za to je dokaz novi projekat Crvene zvezde. Crvena zvezda je u jednom danu dovela dva velika pojačanja. Danas su zvanično predstavljeni novi trener prvog tima legendarni… »
Stvaramo istoriju: Vujasinović veruje da će vk Novi Beograd biti osveženje u srpskom vaterpolu

Stvaramo istoriju: Vujasinović veruje da će vk Novi Beograd biti osveženje u srpskom vaterpolu

Večernje novosti 02.07.2019
Izuzetan rad sa mladim kategorijama, izuzetna posvećenost trenera tim klincima, smernica koju je klub napravio i mnogo pre nego što sam ja došao na bazen - rekao je Vujasinović. NOVI Beograd 11. april želi da od ove godine igra značajniju ulogu na… »
Milanović i Rađen novi aduti Zvezde: Cilj je titula

Milanović i Rađen novi aduti Zvezde: Cilj je titula

Večernje novosti 02.07.2019
Verovatno će navijači Partizana biti nezadovoljni, ali sam ja bio u Zvzedi kada je prvi put osvojena titula - priča Igor. IGOR Milanović je pre 27 godina kao vaterpolista predvodio Crvenu zvezdu do prve titule prvaka, a sada veruje da će je kao… »
Vujasinović u Beogradu

Vujasinović u Beogradu

Danas 02.07.2019
Legendarni srpski vaterpolista ponovo trenira domaći klub U moru gastabajterskih angažmana srpskih vaterpolo igrača i trenera, oteranih teškom besparicom u domaćim klubovima, konačno jedna vest u kontra smeru. I to bombastična, jer je na trenersku… »
Milanović novi trener Zvezde: I ovde sam pisao istoriju!

Milanović novi trener Zvezde: I ovde sam pisao istoriju!

Mondo 02.07.2019
"Biće nezadovoljnih, ali nisam prvi put u Zvezdi. I kao igraču i kao treneru, dela govore o meni", rekao je novi šef struke crveno-belih i legenda Partizana. Crvena zvezda dočekala je i zvanično predstavila velikana srpskog, jugoslovenskog i svetskog… »
Milanović i Rađen u Zvezdi: Da stvaramo šampione kod kuće

Milanović i Rađen u Zvezdi: Da stvaramo šampione kod kuće

Sportski žurnal 02.07.2019
Milanović je istakao a su pregovori trajali pola sata i da ne treba pridavati važnost tome što je najdublji trag u karijeri ostavio u Partizanu. Novi trener vaterpolista Crvene zvezde Igor Milanović i povratnik kao igrač, nekadašnji reprezentativac… »
Rađen opet crveno-beli: Želeo sam ovakav kraj (foto)

Rađen opet crveno-beli: Želeo sam ovakav kraj (foto)

Mondo 02.07.2019
Trofejni vaterpolista ponovo stigao u Zvezdu. Zajedno sa Igorom Milanovićem, i on je predstavljen na "Marakani" ovog utorka. Zajedno sa Igorom Milanovićem, čuvenim vaterpolistom i trenerom, Crvena zvezda u utorak je predstavila i veliko igračko… »
Zvezda o bazenu: "Samo nam Partizan ponudio benefite"

Zvezda o bazenu: "Samo nam Partizan ponudio benefite"

Mondo 02.07.2019
Crveno-beli žele da sa Igorom Milanovićem i Nikolom Rađenom postave sistem za naredne godine. Crvena zvezda ambiciozno je počela pripremu za sezonu 2019/20, u kojoj će trener crveno-belih biti vaterpolo legenda Igor Milanović, a jedan od nosilaca… »
Veliki dan za domaći vaterpolo: Predstavljen i Vujas!

Veliki dan za domaći vaterpolo: Predstavljen i Vujas!

Mondo 02.07.2019
Trofejni srpski stručnjak došao u novi klub - Novi Beograd 11. april. Objasnio zašto nije za regionalnu ligu u uslovima u kojima igraju naši timovi. Na dan kada je Igor Milanović zvanično postao trener Zvezde, a Nikola Rađen novi igrač… »
"Pravimo osnove za budućnost": Vujasinović preuzeo vk Novi Beograd: Naš plan je dugoročan

"Pravimo osnove za budućnost": Vujasinović preuzeo vk Novi Beograd: Naš plan je dugoročan

Sportal blic 02.07.2019
Legendarni vaterpolista Vladimir Vujasinović zvanično je predstavljen na bazenu 11. april kao prvi trener vaterpolo kluba Novi Beograd. Pored Vujasinovića koji je na čelu tima, klub sa Novog Beograda predstavila je i nekoliko pojačanja za narednu… »

Vesti dana »