Povezane vesti
Opšta bolnica u Kruševcu dobila angio-salu
RTS 02.07.2019
Pacijenti iz Rasinskog okruga sa akutnim infarktom miokarda više ne moraju zbog lečenja i ugradnje stentova da se šalju u kliničke centre Niš, Kragujevac ili Beograd. U Kruševcu je otvorena i potpuno opremljena angio-sala na Internom odeljenju, a prva… »
Od sada i pejsmejkeri: Opšta bolnica u Kruševcu dobila angio-salu
Večernje novosti 02.07.2019
Urađena prva intervencija u angio-sali kruševačke bolnice.Lončar najavio da će pomoći i kolege iz Beograda. MINISTAR zdravlja Zlatibor Lončar otvorio je u utorak kompletno opremljenu, najsavremeiju angio-salu na Internom odeljenju Opšte bolnice Kruševac… »
Kruševačka bolnica dobila novu angio-salu
RTS 02.07.2019
U Opštoj bolnici Kruševac, u Službi za internu medicinu, danas je zvanično otvorena nova angio-sala. U njoj su već uspešno izvedene prve dve intervencije – koronarografija i ugradnja stenta. Ministar zdravlja Zlatibor Lončar, koji je prisustvovao… »
Vesti dana »
"Za postupak legalizacije prijavljeno više od 45.000 objekata" Sofronijević: Vrlo je jednostavna procedura
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Studenti Pravnog fakulteta obeležili godinu dana od početka blokade ovog fakulteta: Govor ispred Predsedništva, podrška tužiocima
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Ukida se ovo stajalište u Beogradu Izmene traju sve do februara, evo šta je sa linijama javnog prevoza
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
Pijan udarao sestru u glavu, pa nasrnuo na oca: Užas u Obrenovcu, muškarac (29) uhapšen zbog porodičnog nasilja
Blic pre 5 satijoš 3 povezane



