Povezane vesti
Podaci o podmornici, na kojoj su nastradali mornari, neće biti objavljeni
Politika 03.07.2019
Moskva - Neki podaci o požaru u ruskoj podmornici u Barencovom moru su državna tajna i neće biti objavljeni, izjavio novinarima portparol Kremlja Dmitrij Peskov, odgovarajući na pitanje o tipu plovila. „Vrhovni komandant ima sve informacije, ali ti… »
Moskva: Informacije o nesreći podmornice državna tajna
Vesti online 03.07.2019
Kremlj smatra da je apsolutno normalno da se ne otkrivaju sve informacije o nesreći u kojoj su poginuli mornari, to odgovara zakonu o državnoj tajni, izjavio je portparol predsednika Rusije Dmitrij Peskov. – Postoje informacije koje spadaju u kategoriju… »
Detalji o požaru na ruskoj podmornici neće biti objavljeni, proglašeni tajnom
N1 Info 03.07.2019
Pojedinosti o požaru na ruskoj podmornici "neće biti objavljene", saopštio je Kremlj, objasnivši da je reč o "državnoj tajni". "Ta informacija ne može biti u celosti objavljena. Ona spada u kategoriju državne tajne", rekao je novinarima portparol Kremlja… »
Detalji o požaru na ruskoj podmornici proglašeni tajnom
Radio 021 03.07.2019
Pojedinosti o požaru na ruskoj podmornici "neće biti objavljene", saopštio je Kremlj, objasnivši da je reč o "državnoj tajni". "Ta informacija ne može biti u celosti objavljena. Ona spada u kategoriju državne tajne", rekao je novinarima portparol Kremlja… »
Vesti dana »
Stiže "februarski prolećni šamar"! Naš meteorolog najavio novi fenomen nakon snega, evo kada tačno stiže
Blic pre 2 satajoš 31 povezana
Stefan Momirov "namestio" ruku, uskoro će okupljanje reprezentacije: "Ako bude poziva, sigurno ću se odazvati"
Telegraf pre 31 minutajoš 51 povezana
Lindzi Von hitno operisana posle strašnog pada: polomila već teško povređenu nogu
Mondo pre 26 minutajoš 81 povezana
Balističke rakete iznad Kijeva; Zaharova: Ukrajina neuspešna na vojnom terenu
RTS pre 26 minutajoš 23 povezane





