Povezane vesti
Boing izdvaja 100 miliona dolara za žrtve avionskih nesreća
Nova ekonomija 04.07.2019
Kompanija Boing izdbojila je 100 miliona dolara za žrtve dve avionske nesreće koje su se dogodile u razmaku od pet meseci. U oktobru 2018. i martu 2019. godine dogodile su se dve fatalne avionske nesreće u kojima je život izgubilo 346 ljudi. Avionske… »
Boing daje 100 miliona dolara za porodice žrtava nesreća
Večernje novosti 04.07.2019
Kompanija Boing saopštila da je obezbedila 100 miliona dolara kako bi pomogla porodicama i zajednicama pogođenim u dve nesreće na njihovim avionima "737 maks" u kojima je poginulo 346 ljudi. Kompanija Boing je saopštila da je obezbedila 100 miliona… »
Jurnjava za profitom oborila dva Boinga 737 Max
Danas 04.07.2019
Srpski stručnjaci o tome kako je softverski program preoteo dva aviona i ubio 346 osoba Kada je 29. oktobra 2018. godine, dvanaest minuta po poletanju, avion indonežanske „lou kost“ kompanije „Lion Air“ završio u Javanskom moru, šira javnost nije bila… »
Vesti dana »
'Klasično preživljavanje': Poljoprivrednici blokirali puteve širom Srbije
BBC News pre 1 satjoš 27 povezanih
Tramp ponovio da je sprečio rat između Kosova i Srbije: Ovo su sve netačne tvrdnje koje je izneo u govoru o stanju nacije
Danas pre 1 satjoš 23 povezane
Doskorašnja direktorka "Pete" gimnazije Danka Nešović postala pomoćnica ministra
N1 Info pre 54 minutajoš 9 povezanih
Vremenska prognoza za četvrtak, 26. februar: Sutra sunčano, temperatura do 14 stepeni
Beta pre 44 minutajoš 21 povezana




