Povezane vesti
Erdogan voljan da posreduje između SAD i Irana
IndeksOnline 04.07.2019
ANKARA – Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je danas da je voljan da posreduje između Vašingtona i Teherana, kako bi bile smanjene tenzije oko iranskog nuklearnog programa. Erdogan je naveo da je o svojoj eventualnoj ulozi posrednika… »
Turska ponudila posredovanje između SAD i Irana
Slobodna Evropa 04.07.2019
Turski predsednik Redžep Tajip Erdoan rekao je da je spreman da posreduje između SAD i Irana da bi splasle tenzije oko iranskog nuklearnog programa, preneli su danas mediji. Erdoan je rekao da je o mogućnosti posredovanja razgovarao s japanskim… »
Erdogan nudi pomoć: Voljan sam da posredujem između SAD i Irana
Kurir 04.07.2019
ANKARA - Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je danas da je voljan da posreduje između Vašingtona i Teherana, kako bi bile smanjene tenzije oko iranskog nuklearnog programa. Erdogan je naveo da je o svojoj eventualnoj ulozi posrednika… »
Erdogan se ponudio da posreduje između SAD-a i Irana
Al Jazeera 04.07.2019
O mogućnosti posredovanja turski predsjednik je razgovarao s japanskim premijerom Shinzom Abeom tokom samita G20 u Osaki. Turski predsjednik Recep Tayyip Erdogan spreman je posredovati između Sjedinjenih Američkih Država i Irana kako si se smirile… »
Vesti dana »
Sećanje na 24. mart: Prva žrtva NATO agresije bio vojnik iz Prokuplja
Rešetka pre 56 minutajoš 97 povezanih
Vremenska prognoza za sredu, 25. mart: Sutra smena sunca i oblaka, temperatura do 20 stepeni
Beta pre 36 minutajoš 32 povezane
Rat na Bliskom istoku: Udari u centru Tel Aviva; komandni centri u Libanu sravnjeni sa zemljom
Večernje novosti pre 16 minutajoš 24 povezane
Šta se dogodilo juče 15 minuta pre objave Donalda Trampa koja je oborila cenu nafte
Telegraf pre 1 satjoš 18 povezanih





