Povezane vesti

Fotografije najboljih đaka i ove godine na bilbordima

Fotografije najboljih đaka i ove godine na bilbordima

RTV 04.07.2019
NOVI SAD - I ove godine na bilbordima u Novom Sadu, ali i u šest okolnih opština, naći će se fotografije najboljih đaka u okviru projekta "Učim + Znam = Vredim" koji organizuje Udruženje za promociju društvene odgovornosti. U godini kada je Novi… »
Fotografije najboljih đaka i ove godine na bilbordima

Fotografije najboljih đaka i ove godine na bilbordima

NoviSad.com 04.07.2019
Novi Sad - I ove godine na bilbordima u Novom Sadu, ali i u šest okolnih opština, naći će se fotografije najboljih đaka u okviru projekta „Učim + Znam = Vredim“ koji organizuje Udruženje za promociju društvene odgovornosti. U godini kada je… »
Promocija najboljih đaka i ove godine na bilbordima u Novom Sadu

Promocija najboljih đaka i ove godine na bilbordima u Novom Sadu

Moj Novi Sad 04.07.2019
I ove godine na bilbordima u Novom Sadu, ali i u šest okolnih opština , naći će se fotografije najboljih đaka u okviru projekta "Učim + Znam = Vredim" koji organizuje Udruženje za promociju društvene odgovornosti. Još jedna lepa vest je što… »
Oni su naša najlepša reklama: Najbolji đaci i ove godine na bilbordima širom Vojvodine

Oni su naša najlepša reklama: Najbolji đaci i ove godine na bilbordima širom Vojvodine

Telegraf 04.07.2019
Njihova lica pojaviće se u Novom Sadu i još šest opština u Vojvodini. Fotografije najboljih đaka u okviru projekta "Učim + Znam = Vredim" koji organizuje Udruženje za promociju društvene odgovornosti i ove godine naći će se na bilbordima u Novom… »

Vesti dana »