Povezane vesti
Eurohups: Gist u Zvezdi za milion dolara
Sportski žurnal 05.07.2019
Kako se navodi, Amerikanac će potpisati ugovor na dve godine vredan ukupno milion dolara. Bivši košarkaš Partizana Džejms Gist dogovorio je prelazak u Crvenu zvezdu nakon odlaska iz Panatinakosa, prenosi specijalizovani sajt Eurohups. Kako se navodi… »
Košarkaška bomba: Zvezdin potpis od milion dolara, dolazi zver pod košem i miljenik navijača Partizana /video/
Sportal blic 05.07.2019
Iskusni američki košarkaš Džejms Gist ima ponudu od Crvene zvezde, koja glasi milion dolara za dve godine na Malom Kalemgdanu. Gist, koji je prethodnih sedam godina igrao u Panatinaikosu, nalazi se u pregovorima sa šampionom Srbije i dogovor bi uskoro… »
Gist blizu potpisa sa zvezdom: Na stolu ugovor vredan milion dolara
Večernje novosti 05.07.2019
Prethodnih sedam sezona proveo je u Panatinaikosu, a 2010/2011. nosio je dres Partizana sa kojim je osvojio triplu krunu. AMERIČKI krilni centar Džejms Gist (1986, 206 cm) potpisaće dvogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom vredan milion dolara, prenose… »
Vesti dana »
Norveška izbacila Brazil, Englezi preživeli dramu na 2.000 metara
BBC News pre 27 minutajoš 30 povezanih
Norveška izbacila Brazil, Englezi preživeli dramu na 2.000 metara
Južne vesti pre 21 minutajoš 23 povezane
Ovo se nikada u istoriji Svetskog prvenstva nije dogodilo, tri velikana najveće “iznenađenje”
Telegraf pre 1 satjoš 23 povezane
Vanredna sednica Skupštine Srbije počinje danas, na dnevnom redu 18 tačaka
Beta pre 1 satjoš 13 povezanih




