Povezane vesti
Prekinut ugovor o proizvodnji piva u BIP-u
Dnevnik 05.07.2019
BEOGRAD: Kompanija M6 EDEN SRB prekinula je ugovor o poslovnoj saradnji za Beogradskom industrijom piva (BIP) u stečaju, pa je od 1. jula počeo proces izmirivanja obaveza prema zaposlenima i svim poveriocima, navodi se današnjoj izjavi iz ove kompanije… »
Radnicima BIP-a raskinuti ugovori, ali to ne znači i katanac za pivaru
N1 Info 05.07.2019
Da li se na vrata čuvene fabrike - Beogradske industrije piva, BIP, stavlja katanac? Sudbina jedine beogradske pivare je za sada neizvesna, a mediji od jutros prenose različite informacije - od toga da su radnici u pogonima BIP-a dobili otkaze do vesti… »
Neizvesna sudbina BIP-a
Radio 021 05.07.2019
Sudbina jedine beogradske pivare je za sada neizvesna, a mediji od jutros prenose različite informacije - od toga da su radnici u pogonima BIP-a dobili otkaze do vesti da su svi zaposleni na kolektivnom odmoru do sredine jula. Kako je Beti potvrđeno u… »
Neizvesna situacija u BIP-u: Bez posla 150 radnika?
Vesti online 05.07.2019
Beogradski mediji preneli su u petak vest da je 150 radnika Beogradske industrije piva ostalo bez posla. Kako se u prvi mah spekulisalo radnicima u proizvodnji podeljeni su otkazi, ali je kasnije ipak procurila vest da pivarski gigant neće biti ugašen… »
Vesti dana »

Pljuskovi, oluje i grad: Do ovog datuma na snazi upozorenje za nepogode
Pravda pre 21 minutajoš 17 povezanih

Hitna pomoć u Beogradu: Tokom noći bilo je 113 intervencija od kojih 27 na javnim mestima
Beta pre 16 minutajoš 7 povezanih

Ukrajinski napadi širom Rusije: Gori veliko skladište nafte, obustavljeni letovi…
Danas pre 31 minutajoš 6 povezanih

Pogođena najveća nuklearka: U Evropi?! Širi se dim, čuju se eksplozije: Hitno se oglasila IAEA
Blic pre 26 minutajoš 4 povezane