Povezane vesti

Hju Grant napao ženu u Rimu, oteo joj mobilni telefon , a sve je zapravo bio veliki nesporazum (video)

Hju Grant napao ženu u Rimu, oteo joj mobilni telefon , a sve je zapravo bio veliki nesporazum (video)

Večernje novosti 05.07.2019
Pedesetosmogodišnji glumac je zgrabio telefon iz ruke ženi, jer je presrela njegovu suprugu, ne dozvolivši joj da prođe. Poznate glumce novinari svakodnevno presreću na ulicama u želji da snime neki datalj iz njihovog privatnog života. Naviknut da… »
„Peh“ Hjua Granta u Rimu

„Peh“ Hjua Granta u Rimu

RTS 05.07.2019
O ispadu slavnog glumca Hjua Granta bruje italijanski mediji. Misleći da je paparaco, britanski glumac je nepoznatoj ženi pored koje je prolazio uzeo telefon. Glumac je šetao Rimom sa svojom suprugom Anom Elizabet Eberštajn kada se ispred njih… »
Skandal u Rimu: Glumac kojeg obožavaju prišao nepoznatoj ženi i svi su ostali šokirani zbog onoga što je uradio

Skandal u Rimu: Glumac kojeg obožavaju prišao nepoznatoj ženi i svi su ostali šokirani zbog onoga što je uradio

Blic 05.07.2019
Popularni glumac glumac Hju Grant, napravio je incident u Rimu kada je oteo jednoj ženi telefon, kako prenose italijanski mediji. Naime, Hju je sa svojom suprugom Anom Elisabet Eberštajn šetao i u jednom trenutku se ispred njih našla Luisa Melara… »
Hju Grant napao ženu u Rimu, oteo joj mobilni telefon, njegova supruga je žestoko uvredila! (video)

Hju Grant napao ženu u Rimu, oteo joj mobilni telefon, njegova supruga je žestoko uvredila! (video)

Telegraf 05.07.2019
- Grant, koji je bio iza mene, posegnuo je i uzeo mi mobilni. Uzela sam ga nazad i rekla mu da nije pristojan. Rekla sam mu da sam na čelu rimske kompanije za skupljanje otpada - objasnila je napadnuta Luisa Melara, inače predsednica kompanije "AMA" -… »

Vesti dana »