Povezane vesti
Sunčane na Aljasci: Rekordne temperature na krajnjem severozapadu SAD
Blic 06.07.2019
Temperatura na međunarodnom aerodromu u najvećem gradu na Aljasci, Enkoridžu dostigla je na Dan nezavisnosti rekord od 32,22 stepena. Najviša temperatura u tom gradu prethodno je izmerena 14. juna 1969. godine i iznosila je 29,44 stepena, rekao je Bob… »
Na Aljasci rekordna temperatura od 32 stepena
Večernje novosti 06.07.2019
Najviša temperatura u tom gradu prethodno je izmerena 14. juna 1969. godine i iznosila je 29,44 stepena, rekao je Bob Klej iz Nacionalne meteorološke službe. Temperatura na međunarodnom aerodromu u najvećem gradu na Aljasci, Enkoridžu dostigla je na Dan… »
Jadni Eskimi: Na Aljasci rekordnih 32c (video)
Mondo 06.07.2019
S globalnim zagrevanjem moraće da se pozabave i stanovnici Zemlje na njenom najsevernijem delu. Temperatura na međunarodnom aerodromu u najvećem gradu na Aljasci, Enkoridžu, dostigla je 4. jula rekordnu temperaturu od 32,22 stepena. Foto… »
Na Aljasci rekordna temperatura od 32 stepena
Al Jazeera 06.07.2019
Stručnjaci tvrde da će epizode ekstremnih vremenskih uslova biti sve češće zbog globalnog zagrijevanja. Temperatura na međunarodnom aerodromu u Anchorageu, najvećem gradu na Aljasci, dostigla je na Dan nezavisnosti rekordnu temperaturu od 32,22 stepena… »
Vesti dana »
Otkazan današnji susret Zelenskog i Trampove delegacije u Briselu, šta se dogodilo?
Danas pre 3 satajoš 42 povezane
Usvojen budžet i još 57 tačaka dnevnog reda: Gas i nafta, Antonijević, udžbenici - šta je sve usvojeno
NIN pre 2 satajoš 54 povezane
Mađarska se neće saglasiti sa potpunom zabranom isporuka nafte i gasa iz Rusije
Biznis.rs pre 3 satajoš 33 povezane






