Povezane vesti
Krivična prijava zbog nastavka radova u Rakiti
Jug press 07.07.2019
PIROT-BEOGRAD Na osnovu informacija koje je dobio od Udruženja za zaštitu i očuvanje voda lužničkog kraja i Saveza mesnih zajednica Stare Planine Regulatorni institut za obnovljivu energiju i životnu sredinu („RERI“) je podneo krivičnu prijavu… »
RERI podneo krivičnu prijavu protiv investitora zbog izgradnje MHE u Rakiti
Danas 07.07.2019
Regulatorni institut za obnovljivu energiju i životnu sredinu (RERI) podneo je kriviču prijavu nadležnom tužilaštvu protiv investitora koji je nastavio sa izgradnjom mini-hidroelektrane u selu Rakita. Izgradnja MHE nastavljena je na delu cevovoda za… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 2 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 4 satijoš 1 povezana