Povezane vesti

"Molio sam ga da se probudi, da izdrži još: Malo..." Sedmogodišnjak kog je udario grom izdahnuo ocu na rukama na 100 metara…

"Molio sam ga da se probudi, da izdrži još: Malo..." Sedmogodišnjak kog je udario grom izdahnuo ocu na rukama na 100 metara…

Blic 09.07.2019
Bio je živ, ali u nesvesti. Molio sam ga da otvori oči. Vikao sam mu da se probudi, da ne ostavlja tatu... Da izdrži još malo... Ali, nije mogao. Umre mi dete na rukama, samo stotinak metara od bolnice. Ovim rečima stravičnu tragediju koja je u… »
Nezapamćena tragedija U Pančevu: Dečaka ubio grom pred majkom

Nezapamćena tragedija U Pančevu: Dečaka ubio grom pred majkom

Kurir 09.07.2019
Pavle Iljazović (7) nastradao pred svojom kućom kad je snažno olujno nevreme pogodilo naselje Skrobara. Dečak je posle udara groma bio živ, ali je preminuo u domu zdravlja. Pavle Iljazović (7) tragično je nastradao od udara groma za vreme snažnog… »
Kad zagrmi, opasniji je fiksni od mobilnog telefona

Kad zagrmi, opasniji je fiksni od mobilnog telefona

RTS 09.07.2019
Letnje vremenske nepogode često prati i grmljavina. Da li ste sigurni da znate kako treba da se ponašate kad zagrmi? Šta su istine, a šta zablude kada je o grmljavini reč, otkriva prof. dr Vladimir Đurđević sa Fizičkog fakulteta. U Pančevu je od… »
Detalji tragedije kod Pančeva dečaka (7) udario grom, očajni otac kaže: Držao se za nogu, plakao, umro mi je na rukama!

Detalji tragedije kod Pančeva dečaka (7) udario grom, očajni otac kaže: Držao se za nogu, plakao, umro mi je na rukama!

Večernje novosti 08.07.2019
Pavle I. nastradao u dvorištu porodične kuće u naselju Skrobara. Munja ga udarila u nogu, ali je mališan neko vreme bio svestan. Preminuo na putu do bolnice. SEDMOGODIŠNjI Pavle I. poginuo je u nedelju uveče u naselju Skrobara kod Pančeva, kada ga… »

Vesti dana »