Povezane vesti
Evropska unija pozvala Iran da ne obogaćuje uranij
Al Jazeera 09.07.2019
Teheran je zaprijetio da će jedna od narednih opcija biti povećanje nivoa obogaćivanja uranija na 20 posto. Europska unija je pozvala Iran da vrati na prethodnu razinu obogaćivanja uranija koji je povećao, čime krši sporazum o kontroli nuklearnog… »
Iran: Naredna opcija - obogaćivanje uranija na 20 posto i aktiviranje centrifuga
Al Jazeera 09.07.2019
Iran je najavio ponovno aktiviranje centrifuga deaktiviranih na osnovu nuklearnog sporazuma potpisanog s velikim svjetskim silama 2015. godine. Teheran je zaprijetio da će jedna od narednih opcija biti povećanje nivoa obogaćivanja uranija na 20 posto… »
EU pozvala Iran da vrati na staro obogaćivanje uranijuma
Dnevnik 09.07.2019
BRISEL: Evropska unija pozvala je Iran da vrati na staro obogaćivanje uranijuma koje je povećala, čime krši sporazum o kontroli nuklearnog naoružanja, koji je dogovoren 2015. godine. "Mi i dalje pozivamo Iran da ne preduzima dalje mere kojim potkopava… »
Vesti dana »

Snažan ciklon donosi vetrovito i nestabilno vreme sa pljuskovima, gradom i olujnim vetrom u Srbiji
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 57 povezanih

Nbs donela novu odluku o kamatnoj stopi! Evo šta je uticalo na nju i da li će se menjati visina rata kredita
Kurir pre 33 minutajoš 19 povezanih

Govorio o pucnjavama, sledeći metak bio za njega: Ovo su poslednje reči Čarlija Kirka pre ubistva
Večernje novosti pre 33 minutajoš 115 povezanih

Vlada usvojila odluku o redovnom povećanju minimalca od 1. januara za 10,1%, na 551 evro
RTV pre 2 satajoš 20 povezanih

Uživo Zelenski napao ''Rusi namerno dronovima ušli u Poljsku''! Oglasila se Moskva
Alo pre 1 satjoš 19 povezanih