Povezane vesti

Osporiće i akreditaciju moje osnovne škole: Stefanović o svojoj diplomi

Osporiće i akreditaciju moje osnovne škole: Stefanović o svojoj diplomi

Telegraf 09.07.2019
On je rekao da će se videti šta će se desiti do decembra i izborne skupštine SNS. Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je, komentarišući krivičnu prijavu Saveza za Srbiju zbog falsifikovanja dokumenata o završenom… »
BIRODI: Martinovićeva izjava je dokaz pretnji koje stižu istraživačima javnog mnjenja

BIRODI: Martinovićeva izjava je dokaz pretnji koje stižu istraživačima javnog mnjenja

Danas 09.07.2019
Predstavnik Biroa za društvena istraživanja (BIRODI) Zoran Gavrilović ocenio je danas da je zahtev šefa poslaničke grupe Srpske napredne stranke Aleksandra Martinovića tužilaštvu da ispita da li u rezultatima istraživanja BIRODI-ja ima elemenata… »
Stefanović i Brnabić: Nismo "u igri" za šefa SNS-a

Stefanović i Brnabić: Nismo "u igri" za šefa SNS-a

Mondo 09.07.2019
Ana Brnabić i Nebojša Stefanović odbacuju navode medija da su u najužem izboru za funkciju predsednika SNS-a. Savez za Srbiju podneo je juče krivičnu prijavu protiv Stefanovića zbog "falsifikovanja dokumenata o završenom fakultetskom obrazovanju i… »
Stefanović o svojoj diplomi: Osporiće i akreditaciju moje osnovne škole! Mogu da budem i najnepismeniji i najgluplji, ali…

Stefanović o svojoj diplomi: Osporiće i akreditaciju moje osnovne škole! Mogu da budem i najnepismeniji i najgluplji, ali…

Večernje novosti 09.07.2019
On je podsetio da je Đilas koji je, kako kaže, postao multimilioner za vreme svoje dok je bio na vlasti lagao da je novac iz Češke bio njegov startni kapital. Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je, komentarišući krivičnu… »
Stefanović demantuje: Nisam niti ću biti kandidat za predsednika SNS!

Stefanović demantuje: Nisam niti ću biti kandidat za predsednika SNS!

Glas Zapadne Srbije 09.07.2019
Ministar unutrašnjih poslova i član Predsedništva SNS Nebojša Stefanović izjavio je danas da nije niti će biti kandidat za predsednika te stranke i istakao da je za njega Aleksandar Vučić najbolji predsednik i da bi bilo izlišno tražiti lošije… »
Stefanović: Neću biti kandidat za predsednika SNS

Stefanović: Neću biti kandidat za predsednika SNS

IndeksOnline 09.07.2019
BEOGRAD – Ministar unutrašnjih poslova i funkcioner Srpske napredne stranke (SNS) Nebojša Stefanović izjavio je danas da nije kandidat niti će biti kandidat za predsednika SNS i istakao da boljeg predsednika od Aleksandra Vučića nema.Stefanović… »
Naprednjaci ne žele promenu predsednika stranke: Vučiću, molimo te, ne idi sa čela SNS!

Naprednjaci ne žele promenu predsednika stranke: Vučiću, molimo te, ne idi sa čela SNS!

Kurir 09.07.2019
Poruke Nakon što je šef naprednjaka najavio povlačenje sa liderskog mesta u stranci, njegovi bliski saradnici zatražili da promeni odluku. Kako kažu, trenutno ne vide nikog drugog ko bi mogao da vodi stranku. Predsednik Srpske napredne stranke (SNS)… »
Stefanović: Vučić najbolji za predsednika SNS-a

Stefanović: Vučić najbolji za predsednika SNS-a

Danas 09.07.2019
Ministar unutrašnjih poslova i funkcioner Srpske napredne stranke (SNS) Nebojša Stefanović izjavio je danas da ne vidi boljeg predsednika stranke od Aleksandra Vučića, kao i da nije, niti će biti kandadidat za mesto predsednika SNS. „Do decembra… »
Stefanović: Nisam, niti ću biti kandidat za predsednika SNS

Stefanović: Nisam, niti ću biti kandidat za predsednika SNS

Večernje novosti 09.07.2019
Stefanović je istakao da je za njega Aleksandar Vučić najbolji predsednik i da bi bilo izlišno tražiti lošije rešenje. Ministar unutrašnjih poslova i član Predsedništva SNS Nebojša Stefanović izjavio je danas da nije niti će biti kandidat za… »

Vesti dana »