Povezane vesti
JGSP: U planu nabavka 50 novih autobusa na gas
Moj Novi Sad 09.07.2019
Javno gradsko saobraćajno preduzeće "Novi Sad" planira da nabavi 50 novih niskopodnih autobusa i to 30 solo i 20 zglobnih, sa ugrađenim motorom sa pogonom na komprimovani prirodni gas. To preduzeće je raspisalo poziv za ponuda za javnu nabavku u kome su… »
Novi Sad: U planu nabavka 50 autobusa na prirodni gas
RTV 09.07.2019
NOVI SAD - Javno gradsko saobraćajno preduzeće "Novi Sad" planira da nabavi 50 novih niskopodnih autobusa i to 30 solo i 20 zglobnih, sa ugrađenim motorom sa pogonom na komprimovani prirodni gas. To preduzeće je raspisalo poziv za ponuda za javnu nabavku… »
U planu nabavka 50 autobusa na prirodni gas
Dnevnik 09.07.2019
NOVI SAD: Javno gradsko saobraćajno preduzeće "Novi Sad" planira da nabavi 50 novih niskopodnih autobusa i to 30 solo i 20 zglobnih, sa ugrađenim motorom sa pogonom na komprimovani prirodni gas. To preduzeće je raspisalo poziv za ponuda za javnu nabavku… »
Vesti dana »
Kreni-Promeni: Pored Generalštaba, vlast bi da bez zaštite ostavi još 15 kulturnih dobara
Serbian News Media pre 2 satajoš 11 povezanih
Ozbiljna pretnja kremlja Ukrajini! "Pristanite na pregovore o Trampovom mirovnom sporazumu odmah ili ćete se izgubiti još teritorija"
Blic pre 30 minutajoš 67 povezanih
Studenti Filozofskog u Novom Sadu protestuju zbog uslova za upis, pružaju podršku profesorki Kleut
Beta pre 2 satajoš 18 povezanih





