Povezane vesti
Tvrdnja iz pr: Još 2016. je zabranjen ulaz ministrima odbrane i unutrašnjih poslova Srbije na Kosovo
Telegraf 10.07.2019
Šef kabineta ministra spoljnih poslova tzv. Kosova Jetljir Zuberaj, izjavio je danas ranije za Radio Slobodna Evropa da Aleksandar Vulin „nema šta da traži na Kosovu sve dok Srbija ne prizna Kosovo kao nezavisnu i suverenu državu“. Svim ministrima… »
Zahtev Vulina odbijen jer je njegov cilj bila provokacija protiv Kosova
IndeksOnline 10.07.2019
PRIŠTINA – Ministarstvo inostranih poslova Kosova (MIP) zabranilo je ministru odbrane Srbije Aleksandru Vulinu ulazak na Kosovo jer je njegov cilj provokacija protiv Kosova, rečeno je za prištinske medije u MIP-u Kosova. Šef kabineta ministra… »
"Albanci su lažovi koji ne žele Srbe na KiM": Vulin se oglasio posle zabrane ulaska na Kosovo
Telegraf 10.07.2019
Priština je još jednom prekršila Briselski sporazum, a ovoga puta su se na listi zvaničnika koji ne mogu na KiM, pored ministra Vulina, našli i lekari - navodi se u saopštenju. Šef kabineta ministarstva spoljnih poslova tzv. Kosova Jetljir Ziberaj… »
Vesti dana »
Bilčik: Vlada mora da ponudi odgovore na zahteve građana koji protestuju
Danas pre 2 satajoš 9 povezanih
„Umro je dobri džin srpskog novinarstva“: Draža Petrović o smrti Teofila Pančića
N1 Info pre 19 minutajoš 37 povezanih
BLOG UŽIVO Uprava Beogradskog univerziteta odgovorila Vučiću, nastavnici potpisuju blanko otkaze
Nova pre 15 minutajoš 31 povezana