Povezane vesti
25 miliona Android telefona inficirano malware-om koji se krije u WhatsApp-u
PC Press 11.07.2019
Istraživači kompanije Check Point otkrili su da je najmanje 25 miliona Android telefona zaraženom malware aplikacijom koja menja originalne aplikacije kao što je WhatsApp. Ovakve neoficijelne verzije aplikacija serviraju veliki broj reklama… »
"Agent Smit" virus ima preko 25 miliona Android telefona, a na ovim modelima ga ima najviše
Telegraf 11.07.2019
Pazite odakle skidate aplikacije. Stručnjaci za bezbednost otkrili su novu malicioznu kampanju koja pogađa Android uređaje i koja legitimne aplikacije menja za kopije koje potom puštaju oglase ili kidnapuju validne reklame. Trenutno je zaraženo oko… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 2 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 4 satijoš 1 povezana