Povezane vesti
Uspešno završen prvi ciklus obuke za šivače
Pirotske vesti 11.07.2019
Danas su polaznicima tromesečne obuke za šivače organizovane od strane Grada Pirota, Ugovorne okružne komore Pirot, NSZ, filijale u Pirotu, Tehničke škole i kompanije E Miroljo, podeljeni sertifikati. Ovu obuku uspešno je završilo 18 osoba, potrebe na… »
Obuku za šivače i krojače završilo 18 polaznika
Jugmedia 11.07.2019
Od 40 polaznika, tromesečnu obuku za šivače i krojače uspešno je završilo 18 polaznika kojima su danas svečano uručeni sertifikati u prostorijama Ugovorne okružne Privredne komore Pirot. Njima su sertifikate uručili gradonačelnik Pirota Vladan Vasić… »
Obuku za šivače uspešno završilo 18 polaznika. Danas uručeni sertifikati
Plus online 11.07.2019
Danas su u prostorijama Ugovorne okružne privredne komore Pirot uručeni sertifikati polaznicima obuke za šivače. Obuka je realizovana u saradnji sa gradom Pirotom u okviru Lokalnog akcionog plana za zapošljavanje, UO PKP, Nacionalnom službom za… »
Vesti dana »

Počele stroge kontrole proizvoda sa palminim uljem širom Srbije: Kazne do tri miliona dinara!
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Patrijarh Porfirije poziva na očuvanje mira: Presuda Dodiku kako bi se doveo u pitanje opstanak srpskog naroda u bih
Blic pre 4 satijoš 2 povezane