Povezane vesti
Nova dilema opozicije: Bojkot izbora odmah ili ostaviti još vremena za dogovor
N1 Info 12.07.2019
Opozicioni političari i dalje su podeljeni oko toga da li bi sa bojkotom izbora trebalo krenuti odmah ili čekati zvanično raspisivanje izbora. Politički analitičatri ocenjuju da je upitno da li ima dovoljno vremena da se zahtevi opozicije za izlazak… »
Veselinović: Ne treba izlaziti jednostrano sa stavom o bojkotu, potreban zajednički stav
Novi magazin 12.07.2019
Ne treba izlaziti jednostrano sa stavom o eventualnom bojkotu ili izlasku na izbore već je potreban zajednički stav o tome, kazao je danas agenciji Beta Dobrica Veselinović iz Inicijative Ne davimo Beograd. "Mi ostajemo pri zajedničkoj borbi za fer… »
Đilas: Ne očekujem da vlast stvori uslove za izbore, treba odmah najaviti bojkot
Danas 12.07.2019
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je danas da ne očekuje da će vlast izaći u susret zahtevima opozicije da se stvore ravnopravni uslovi za učešće na izborima i dodao da on smatra da već sada treba obznaniti da opozicija neće… »
Đilas: Ne očekujem da vlast stvori uslove za izbore, odmah treba najaviti bojkot
N1 Info 12.07.2019
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas ne očekuje da će vlast izaći u susret zahtevima opozicije da se stvore ravnopravni uslovi za učešće na izborima i dodao da on smatra da već sada treba reći da opozicija neće učestvovati na narednim… »
Vesti dana »
Otvaranje Novog savskog mosta najavljeno za kraj marta 2027.
Nova ekonomija pre 40 minutajoš 21 povezana
Vučić o slučaju 'nadstrešnica': Nisam se nijednog trenutka mešao niti ću, nemam uticaj na pravosuđe
N1 Info pre 35 minutajoš 23 povezane
Bajatović: Srbija obezbedila više nego dovoljne količine gasa do kraja grejne sezone
N1 Info pre 3 satajoš 22 povezane
Zelenski: Kina pomaže Rusiji u udarima na energetski sektor; FSB: Sprečen teroristički napad u Sibiru
RTS pre 1 satjoš 19 povezanih




