Povezane vesti
Građanske inicijative: Vladajuća većina u Narodnoj skupštini usporava evropski put Srbije
Novi magazin 12.07.2019
Međusektorska grupa za slobodu izražavanja i medija i Radna grupa za Poglavlje 23 Nacionalnog konventa o Evropskoj uniji upozoravaju da neprimerenim i neistinitim napadima na organizacije civilnog društva i nezavisne medije u Narodnoj skupštini Srbije… »
Novinarka BIRN-a: Opasne optužbe koje je Martinović uputio pojedinim medijima
N1 Info 12.07.2019
Novinarka BIRN-a Tanja Maksić ocenila je da su jako opasne optužbe koje je na račun pojedinih medija i nevladinih organizacija uputio šef poslaničke grupe Srpske napredne stranke u Skupštini Srbije Aleksandar Martinović. Izvor: N1 Martinović je vređao… »
Odgovor medija i NVO na napade šefa poslanika naprednjaka
Slobodna Evropa 12.07.2019
"U danu kada je Srbija potpisala zajedničku izjavu kojom se obavezala na zaštitu medijskih sloboda, pozivamo Vladu i Narodnu skupštinu da ne koriste institucije za obračun sa nezavisnim medijima i organizacijama", istaklo je sedam srpskih medija i… »
Vesti dana »
Građanski pokret Bravo: Policija i tužilaštvo reaguju povodom napada na aktiviste u Kuli
Nedeljnik pre 3 satajoš 20 povezanih
Uživo Gore ruske rafinerije; Ukrajina ostaje bez američkog oružja; Na frontu uništavanje FOTO/VIDEO
B92 pre 2 minutajoš 82 povezane
Predizborna tišina počinje večeras u 10 opština, lokalne izbore prate domaći i međunarodni posmatrači
In medija pre 52 minutajoš 26 povezanih
Promena vremena u Srbiji: toplo i vetrovito sa kišom i najavom obilnih padavina i zahlađenja
Naslovi.ai pre 33 minutajoš 42 povezane
MUP: Jedna osoba privedena, dve identifikovane zbog vređanja i pretnji aktivistima SNS
RTS pre 3 minutajoš 20 povezanih



