Povezane vesti
Mihajlović: Srbija planira 8 milijardi evra investicija u infrastrukturu
SEEbiz 12.07.2019
BEOGRAD – Srbija mora da pokrene nove investicije ako želi da ima stalni ekonomski rast, jer bi u suprotnom imala velike probleme, ocenila je potpredsednica Vlade i ministarka saobraćaja, infrastrukture i građevinarstva Zorana Mihajlović u intervjuu… »
Mihajlović: Ukupna vrednost infrastrukturnih projekata 14,5 milijardi evra
N1 Info 12.07.2019
Ukupna vrednost infrastrukturnih projekata koje Srbija realizuje i koje priprema je 14,5 milijardi evra, a investicije u toj oblasti biće ubuduće važan pokretač ekonomskog rasta, izjavila je potpredsednica Vlade i ministarka građevinarstva, saobraćaja i… »
Mihajlović: Od EIB bespovratno 2,7 miliona evra za nove projekte u vodnom saobraćaju
Danas 12.07.2019
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Zorana Mihajlović potpisala je danas sa menadžerkom Evropske investicione banke (EIB) za Srbiju Anom Solecki Sporazum o dodeli bespovratnih sredstava u vodnom saobraćaju, vredan 2,7 miliona… »
Sporazum sa EIB od 2,7 miliona evra za projekte u vodnom saobraćaju
Dnevnik 12.07.2019
BEOGRAD: Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović potpisala je danas sa Evropskom investicionom bankom Sporazum o dodeli 2,7 miliona evra bespovratnih sredstava za projekte u vodnom… »
Vesti dana »
Beogradski zborovi šetali 39 kilometara: godinu dana zborovskog organizovanja u Beogradu
Mašina pre 34 minutajoš 15 povezanih
Simić (Srpska lista): Očekujemo da svako ko živi na Kosovu može da dobije kosovska dokumenta
Danas pre 3 satajoš 31 povezana
Kurti i Sorensen dogovorili: Boravišne dozvole za srpske studente i prosvetne radnike na godinu dana na Kosovu
N1 Info pre 7 satijoš 28 povezanih






