Povezane vesti

Đoković: Morao sam ozbiljno da se potrudim...

Đoković: Morao sam ozbiljno da se potrudim...

Mozzart sport 12.07.2019
"Ovo je turnir o kojem sa sanjao još kao klinac. Novo finale, presrećan sam", kaže naš as nakon teškog meča na Vimbldonu protib Roberta Bautista Aguta. Borio se Novak Đoković tokom seta i po sa veoma nezgodnim protivnikom, ali čini se i sa svojim… »
Ne diraj lava dok spava: Novak u finalu Vimbldona nakon novog mučenja sa Agutom

Ne diraj lava dok spava: Novak u finalu Vimbldona nakon novog mučenja sa Agutom

Mozzart sport 12.07.2019
Prvi reket sveta i branitelj titule stigao do 25. grend slem finala, šestog u Londonu pobedom od 3:1 nad Špancem koji je ponovo pokazao koliko mu ne leži. Novak Đoković je, čini se nepotrebno, danas prošao put od raja do pakla i nazad. Nije jasno… »
Tajna smele bekhend paralele u 45. udarcu: Đoković je u finalu

Tajna smele bekhend paralele u 45. udarcu: Đoković je u finalu

Vesti online 12.07.2019
Naš as, branilac vimbldonskog trona, savaladao Španca Bautistu Aguta u polufinalu sa 6:2, 4:6, 6:3, 6:2. Back to defend his crown… Reigning champion @DjokerNole advances to his sixth #Wimbledon final where he’ll bid to win a fifth title after… »
Spremite se za teniski zemljotres! Novak Đoković dobio rivala u finalu, Federer eliminisao Nadala sa Vimbldona!

Spremite se za teniski zemljotres! Novak Đoković dobio rivala u finalu, Federer eliminisao Nadala sa Vimbldona!

Sportal blic 12.07.2019
Novak Đoković - Rodžer Federer. To će biti finale Vimbldona, nakon što je Švajcarac posle sjajnog meča eliminisao u polufinalu Rafaela Nadala. Federer je do trijumfa došao savladavši Španca sa 7:6(3), 1:6, 6:3, 6:4, pa će u nedelju igrati za… »
Novak u finalu Vimbldona: Đoković preko Bautiste-Aguta do borbe za pehar

Novak u finalu Vimbldona: Đoković preko Bautiste-Aguta do borbe za pehar

Večernje novosti 12.07.2019
U nedelju (15.00) će protiv pobednika duela velikih rivala Rodžera Federera i Rafaela Nadala pokušati da se domogne petog srebrnog pehara šampionata. NOVAK Đoković se plasirao u šesto finale Vimbldona! U nedelju (15.00) će protiv pobednika duela… »
Novak Đoković: Gledaću Rafu i Rodžer, to jedno od najvećih rivalstava ikada…

Novak Đoković: Gledaću Rafu i Rodžer, to jedno od najvećih rivalstava ikada…

Hot sport 12.07.2019
Novak Đoković je posle skoro tri sata igre pobedio Španca Roberta Bautistu Aguta 6:2, 4:6, 6:3, 6:2 u polufinalu Vumbldona. Posle meča Novak se prvo zahvalio voditeljki na čestitkama, a onda o Vimbldonu. – Hvala, pre svega ovo je turnir koji sam… »

Vesti dana »