Povezane vesti

Darko Lazić priznao: Marini slabo pomažem; Teško mi je, odavno nisam videla Lorenu

Darko Lazić priznao: Marini slabo pomažem; Teško mi je, odavno nisam videla Lorenu

Večernje novosti 12.07.2019
Darko je pre nešto više od nedelju dana dobio sina Alekseja, a pevač je za emisiju 'Premijera' otkrio da li menja pelene i pomaže verenici Marini Gagić. Mesecima već mediji pišu o razvodu Darka Lazića i Ane Sević koji imaju ćerku Lorenu. On je… »
BOLI GA ŠTO NE VIĐA DETE! Darko Lazić rekao sve što misli o bivšoj ženi! SAD MU JE PUKAO FILM

BOLI GA ŠTO NE VIĐA DETE! Darko Lazić rekao sve što misli o bivšoj ženi! SAD MU JE PUKAO FILM

Svet & Skandal 12.07.2019
Mesecima već mediji pišu o razvodu Darka Lazića i Ane Sević koji imaju ćerku Lorenu. On je pre nešto više od nedelju dana dobio sina Alekseja, a pevač je za emisiju ‘Premijera’ otkrio da li menja pelene i pomaže verenici Marini Gagić… »
Ana Sević napravila rođendan Loreni bez Darka Lazića: Pevač kivan progovorio o bivšoj, a onda priznao ko čuva malog…

Ana Sević napravila rođendan Loreni bez Darka Lazića: Pevač kivan progovorio o bivšoj, a onda priznao ko čuva malog…

Kurir 12.07.2019
Darko Lazić razveo se od Ane Sević, a ona je bez dogovora sa njim napravila 5. rođendan maloj Loreni. Ovo je izazvalo buru u javnsoti, a sam pevač priznao je da nije ni bio pozvan. "Ona je napravila rođendan za svoje prijatelje, ja ću morati za… »

Vesti dana »