Povezane vesti
Nestašica lekova i u bogatim zemljama
Radio 021 13.07.2019
Farmaceuti i zdravstvene grupe upozoravaju na sve veću nestašicu lekova u Evropi, koja je povezana sa ograničenim brojem proizvođača lekova koji se nalaze uglavnom u nekoliko zemljama u Aziji. U julu, pacijenti oboleli od raka nisu mogli da dobiju… »
I bogate zemlje pogodila nestašica lekova
Nova ekonomija 13.07.2019
Farmaceuti i zdravstvene grupe upozoravaju na sve veću nestašicu lekova u Evropi, koja je povezana sa ograničenim brojem dobavljača lekova koji se nalaze uglanvnom u nekoliko zemljama u Aziji, piše Politiko. Samo u julu, pacijenti oboleli od raka nisu… »
Vesti dana »

Protesti protiv blokada širom Srbije, skupovi u 120 gradova i opština /video, foto/
Sputnik pre 13 minutajoš 30 povezanih

Pešić otkrio javnosti šta je Aleksa prećutao: "Nisam hteo da bude opravdanje, hoću da kažem samo jedno"
Mondo pre 2 satajoš 32 povezane

Zrenjaninci masovno ispred zgrade sud-a u Novom Sadu! Podrška uhapšenoj Miljani i njenoj majci Dragani Za Miljanu i Draganu
Volim Zrenjanin pre 38 minutajoš 25 povezanih

Srbija eliminisana od Finske u osmini finala Evrobasketa 2025 uz kritike i povratak ekipe u Srbiju
Naslovi.ai pre 2 satajoš 94 povezane