Povezane vesti

Majka ju je pozvala prvi put posle šest godina: Maja na ivici suza ispričala sve detalje bolnog razgovora

Majka ju je pozvala prvi put posle šest godina: Maja na ivici suza ispričala sve detalje bolnog razgovora

Blic 14.07.2019
Učesnica "Zadruge 2" Maja Marinković godinama nije u dobrim odnosima sa majkom, a kako je ispričala dan nakon finala, ona je nije pozvala da joj čestita na osvojenom petom mestu. Međutim, situacija se promenila. Maja je sinoć zajedno sa Stanijom… »
Halo, Ovde ona najgora! Maju Marinković pozvala majka posle 6 godina: Nisu pričale samo o Zadruzi! Šok detalji! (video)

Halo, Ovde ona najgora! Maju Marinković pozvala majka posle 6 godina: Nisu pričale samo o Zadruzi! Šok detalji! (video)

Kurir 14.07.2019
Otkako je napustila "Zadrugu 2" Maju Marinković često su, između ostalog, pitali za majku, sa kojom već godinama nema dobar odnos. Potresna porodična priča ove devojke privukla je ogromnu pažnju javnosti. Naime, kako se navodilo, njenoj majci su… »
Stanija i Maja se sukobile u studiju: Otkriveno zbog čega je krenula frka još u rijalitiju, ovaj dečko je kriv za sve!

Stanija i Maja se sukobile u studiju: Otkriveno zbog čega je krenula frka još u rijalitiju, ovaj dečko je kriv za sve!

Kurir 14.07.2019
Stanija Dobrojević i Maja Marinković gostovale su u jednoj emisiji, a tom prilikom progovorile su o svađo koja je započela još u "Zadruzi". Naime, bivšim zadrugarkama je pušten video snimak gde su se posvađale zbog Marka Markovića. "Okej smo… »
"Sve što sam rekla, bila sam u pravu": Maja i Stanija su se sukobile oko Marka, a sada su otkrile šta stoji iza svega

"Sve što sam rekla, bila sam u pravu": Maja i Stanija su se sukobile oko Marka, a sada su otkrile šta stoji iza svega

Blic 13.07.2019
Stanija Dobrojević i Maja Marinković su se u više navrata svađale zbog Marka, a sada su rešile da otkriju šta zapravo stiji iza svega. Naime, u emisiji "Zadruga - Narod pita" gosti su bili bivši zadrugari, a među njima Stanija i Maja. Pušten je… »

Vesti dana »

Vučević saopštio kandidate za sastav nove Vlade

Vučević saopštio kandidate za sastav nove Vlade

Beta pre 6 minutajoš 44 povezane
Zemljotres u regionu Kladova

Zemljotres u regionu Kladova

RTS pre 7 minutajoš 28 povezanih
Ne znam odakle nada

Ne znam odakle nada

Radar pre 10 satijoš 6 povezanih