Povezane vesti

Đoković posle epskog trijumfa: Najuzbudljivije finale, sad se vraćam ulozi oca! (video)

Đoković posle epskog trijumfa: Najuzbudljivije finale, sad se vraćam ulozi oca! (video)

Telegraf 14.07.2019
Novak je posle finala poručio da se sada vraća ulozi oca. Najbolji teniser planete Novak Đoković osvojio je peti trofej na VImbldonu, pobedom u finalu nad Rodžerom Federerom i rekao da mu je to jedno od najboljih finala koje je odigrao. Novak je… »
Nole ponovio podvig star 71 godinu

Nole ponovio podvig star 71 godinu

Mozzart sport 14.07.2019
Još od 1948. niko u finalu Vimbldona nije spasao dve meč lopte. I najduže i najluđe i najbolje finale u istoriji Vimbldona. Novak Đoković i Rodžer Federer priredili su pravu poslasticu teniskim zaljubljenicima, odigrali meč o kome će se ispredati… »
Oduševljenje kakvo se ne viđa često, legendarni hrvatski sportista je ovako prokomentarisao Novaka!

Oduševljenje kakvo se ne viđa često, legendarni hrvatski sportista je ovako prokomentarisao Novaka!

Sportske.net 14.07.2019
Novak Đoković je danas oduševio ljubitelje sporta. Najbolji srpski sportista i najbolji sportista na svetu, Novak Đoković, uspeo je da savlada u finalu VImbldona Rodžera Federera, jednog od najboljih tenisera na svetu svih vremena. Meč je bio… »
Žurka: Pogledajte kako su fudbaleri Zvezde ispratili titulu Novaka Đokovića na Vimbldonu (video)

Žurka: Pogledajte kako su fudbaleri Zvezde ispratili titulu Novaka Đokovića na Vimbldonu (video)

Hot sport 14.07.2019
Fudbaleri Crvene zvezde u svlačionici su dočekali završnicu finala Vimbldona između Novaka Đokovića i Rodžera Federera. Đoković je u Londonu danas posle pet sati borbe i istorijskog ‘taj-brejka’ u petom setu slomio švajcarskog tenisera i… »
Šta je Novak rekao o publici na Vimbldonu?

Šta je Novak rekao o publici na Vimbldonu?

Sportske.net 14.07.2019
Novak Đoković je uspeo da osvoji svoj peti Vimbldon. Srpski teniser Novak Đoković je odigrao fantastičan Vimbldon ove sezone i u finalu je savladao najboljeg tenisera na travi ikada, Rodžera Federera. Na konferenciji za novinare je najbolji teniser… »
Đoković: Kad su oni vikali Rodžere, ja sam čuo Novače

Đoković: Kad su oni vikali Rodžere, ja sam čuo Novače

N1 Info 14.07.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković istakao je da je finale Vimbldona protiv Rodžera Federera bilo najzahtevnije koje je u karijeri odigrao. Srbin je petu titulu na Ol Ingland Klubu osvojio pošto je u velikom finalu savladao Federera sa 3:2, a u 16… »
Koje su to rekorde oborili Novak i Rodžer?

Koje su to rekorde oborili Novak i Rodžer?

Sportske.net 14.07.2019
Najbolji srpski i švajcarski teniser danas uspeli da obore nekoliko rekorda. Šta su sve učinili danas Novak Đoković i Rodžer Federer? Prvo, odigrali su najduži meč na ovom Vimbldonu, trajao je pet sati i dva minuta. Drugo, odigrali su najduži… »
Federer: "Novače, čoveče, svaka čast!"

Federer: "Novače, čoveče, svaka čast!"

Sportske.net 14.07.2019
Švajcarski teniser Rodžer Federer rekao je danas da će pokušati da zaboravi današnje finale Vimbldona i čestitao je pobedniku Novaku Djokoviću. "Pokušaću ovo da zaboravim", rekao je Federer uz osmeh na terenu posle finala Vimbldona. "Novače… »
Austrijanci pišu - Umesto da se Federer pokloni pred kraljevskom ložom, svi se poklonili Đokoviću

Austrijanci pišu - Umesto da se Federer pokloni pred kraljevskom ložom, svi se poklonili Đokoviću

Sportski žurnal 14.07.2019
Upadljiva je dominacija Đokovića na grend-slem turnirima, podvlači list. Prvi reket sveta, srpski teniser Novak Đoković pobedio je u epskom finalu na turniru u Vimbldonu protiv švajcarskog rekordera Rodžera Federera, piše bečki dnevnik… »
Video: Kakvo slavlje u svlačionici Zvezde!

Video: Kakvo slavlje u svlačionici Zvezde!

Mondo 14.07.2019
Povod je naravno novi šampionski trofej Novaka Đokovića... Fudbaleri Crvene zvezde pripremaju se za meč sa Suduvom u 1. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, ali ni po koju cenu nisu smeli da propuste EPSKO finale Vimbldona! Novak Đoković je posle… »
Moja porodica neće biti zadovoljna tanjirom, ali bilo je ludo! Gospodske reči Federera posle finala

Moja porodica neće biti zadovoljna tanjirom, ali bilo je ludo! Gospodske reči Federera posle finala

Telegraf 14.07.2019
Švajcarac se našalio posle teškog poraza u završnici Vimbldona. Treći teniser planete Rodžer Federer rekao je da bolje od onoga što je igrao u finalu ovogodišnjeg Vimbldona protiv Novaka Đokovića - nije mogao. Novak ga je posle pet sati igre i… »
Vimbldon finale: Novak peti put šampion

Vimbldon finale: Novak peti put šampion

BBC News 14.07.2019
Đoković je posle pet sati igre pobedio osmostrukog šampiona Rodžera Federera u finalu Grend slem turnira. Posle pet sati igre i pet setova srpski teniser Novak Đoković je peti put postao šampion Vimbldona. Rezultatom 13:12 u napetom odlučujućem… »
Djoković: Možda i najuzbudljivije finale koje sam igrao

Djoković: Možda i najuzbudljivije finale koje sam igrao

IndeksOnline 14.07.2019
LONDON – Srpski teniser Novak Djoković rekao je da je današnje finale Vimbldona protiv Rodžera Federera bilo možda i najuzbudljivije u njegovoj karijeri. “Ovo je bilo možda i najuzbudljivije finale koje sam ikad igrao, medju dva-tri u karijeri… »
Ovo su sportske legende koje su prve pohitale da čestitaju Novaku!

Ovo su sportske legende koje su prve pohitale da čestitaju Novaku!

Sportske.net 14.07.2019
Srpski teniser uspeo da slavi u finalu Vimbldona po peti put. Novak Đoković je ponovo šampion Vimbldona. On je u finalu ovog nezvaničnog svetskog prvenstva savladao Rodžera Federera nakon velike drame i pet sati tenisa što se nikada nije desilo na… »
Đoković: Možda i najuzbudljivije finale koje sam igrao

Đoković: Možda i najuzbudljivije finale koje sam igrao

Sportski žurnal 14.07.2019
Đoković je posle velike borbe, pet setova i više od pet sati igre pobedio Rodžera Federera i osvojio 16. gren slem trofej, 5. na Vimbldonu. Srpski teniser Novak Đoković rekao je da je današnje finale Vimbldona protiv Rodžera Federera bilo možda i… »
Novak: Nikad uzbudljivije! Rodžer me inspiriše...

Novak: Nikad uzbudljivije! Rodžer me inspiriše...

N1 Info 14.07.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je posle odbrane titule na Vimbldonu da finalni meč sa Rodžerom Federerom spada među najuzbudljivije koje je igrao ikada. Srbin je savladao Švajcarca u najdužem finalu u istoriji londonskog Slema (4 sata… »
Bogdan je rekao sve: Nole je teniski Majkl Džordan!

Bogdan je rekao sve: Nole je teniski Majkl Džordan!

Mondo 14.07.2019
Srpski NBA as bio jedan od mnogih koji su na društvenim mrežama slavili uspeh najboljeg tenisera na svetu. U finalu kakvo Vimbldon još nije video, Novak Đoković je peti put osvojio trofej najprestižnijeg grend slema. Iscrpljujuća, epska borba… »
Đoković bio na ivici ponora, a Federer pred pobedom: Ovaj potez spasio je novog šampiona Vimbldona!

Đoković bio na ivici ponora, a Federer pred pobedom: Ovaj potez spasio je novog šampiona Vimbldona!

Telegraf 14.07.2019
Ovo je bio jedan od ključnih momenata na meču. Najbolji teniser sveta Novak Đoković, posle velike borbe, pobedio je u velikom finalu Vimbldona legendarnog Rodžera Federera sa 3:2 i tako došao do 16. Gren slem u karijeri. Ipak, srpski teniser nije do… »

Vesti dana »