Povezane vesti

Đilas podneo tužbu protiv države zbog "kampanje vlasti" i "laži" o njemu

Đilas podneo tužbu protiv države zbog "kampanje vlasti" i "laži" o njemu

N1 Info 15.07.2019
Zbog navoda najviših državnih funkcionera da se protiv njega vodi istraga zbog poslova sa RTS-om, lider Stranke slobode i pravde i bivši gradonačelnik Beograda Dragan Đilas samoinicijativno je došao u policijsku stanicu kako bi o tome bio saslušan… »
MUP: Nije tačno da su policajci saopštili Đilasu da nema istrage protiv njega

MUP: Nije tačno da su policajci saopštili Đilasu da nema istrage protiv njega

Beta 15.07.2019
Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je danas da su potpuno netačni navodi lidera Stranke slobode i pravde Dragana Djilasa da su mu u Policijskoj upravi Beograda rekli da nemaju saznanja da se protiv njega vodi istraga. "Istom je predočeno da… »
Đilas bio u policiji: Vučić, Brnabić i Stefanović lažu

Đilas bio u policiji: Vučić, Brnabić i Stefanović lažu

Glas Amerike 15.07.2019
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je, nakon izlaska iz grade Uprave gradske policije, da su ga tamo vrlo korektno primila dva pomoćnika u Upravi kriminalističke policije i rekli mu da oni nemaju saznanja da se vodi istraga protiv… »
PU: Netačne Đilasove tvrdnje da službenici nemaju saznanja o istrazi

PU: Netačne Đilasove tvrdnje da službenici nemaju saznanja o istrazi

Danas 15.07.2019
Policijska uprava za grad Beograd (PU) ocenila je kao „apsolutno netačne“ navode predsednika Stranke slobode i pravde (SSP) Dragana Đilasa da su mu policijski službenici saopštili kako nemaju saznanja da se protiv njega vodi istraga. U saopštenju… »
Đilas sam otišao u MUP: Policija nema saznanja da se vodi istraga protiv mene

Đilas sam otišao u MUP: Policija nema saznanja da se vodi istraga protiv mene

N1 Info 15.07.2019
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je, nakon izlaska iz zgrade Uprave gradske policije, da su ga tamo vrlo korektno primila dva pomoćnika u Upravi kriminalističke policije i rekli mu da oni nemaju saznanja da se vodi istraga… »
Dragan Đilas tužio državu Srbiju

Dragan Đilas tužio državu Srbiju

Mondo 15.07.2019
Predsednik Stranke slobode pravde Dragan Đilas išao je danas u Policijsku upravu za grad Beograd, kako bi proverio da li se protiv njega vodi bilo kakav krivični postupak. Foto: Mondo/Stefan Stojanović On je ispred Policijske uprave za grad Beograd… »
Dragan Đilas podneo tužbu protiv države Srbije

Dragan Đilas podneo tužbu protiv države Srbije

Slobodna Evropa 15.07.2019
Predsednik opozicione Stranke slobode i pravde Dragan Đilas podneo je tužbu protiv države Srbije, zbog, kako je naveo, laži koje se protiv njega iznose. On je došao i u zgradu Uprave gradske policije Beograda.Tu su ga, izjavio je agenciji Beta, vrlo… »

Vesti dana »