Povezane vesti

Zvezdin sastav za Suduvu - Ima li mesta za nove strance?

Zvezdin sastav za Suduvu - Ima li mesta za nove strance?

Sportske.net 15.07.2019
Da li će Vladan Milojević nešto da menja u odnosu na prvi meč? Fudbaleri Crvene zvezde u utorak od 20:45h igraju revanš meč prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, protiv litvanske Suduve. Prvi meč u Marijampolu završen je bez golova, iako je… »
Trener Suduve: Zvezda je jaka, ali ne plašimo se izazova

Trener Suduve: Zvezda je jaka, ali ne plašimo se izazova

Hot sport 15.07.2019
Trener fudbalera Suduve Vladimir Čeburin rekao je danas da se njegova ekipa ne plaši Crvene zvezde, da je spremna za izazov i da će u revanš utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona pružiti maksimum kako bi se plasirala u drugo kolo. –… »
Litvanci: Ne plašimo se Delija i Zvezde, spremni smo

Litvanci: Ne plašimo se Delija i Zvezde, spremni smo

Mondo 15.07.2019
"Ne plašimo se, spremni smo za izazov. Znamo koliko je jaka Zvezda, kakav je nivo ekipe, ali spremni smo", rekao je Čeburin. Trener Suduve Vladimir Čeburin rekao je da se njegova ekipa ne plaši Crvene zvezde, da je spremna za izazov i da će u revanš… »
Još malo o Vujadinu Saviću: Veliki profesionalac! Reagovaćemo

Još malo o Vujadinu Saviću: Veliki profesionalac! Reagovaćemo

Mozzart sport 15.07.2019
“Biće još dolazaka i odlazaka”, poručio trener crveno-belih. Trener Crvene zvezde Vladan Milojević i jedan od kapitena Vujadin Savić zajedno su gradili istorijske uspehe u poslednje dve sezone. Putevi su im se razišli. Iskusni štoper je i… »
U Suduvi se ne plaše Zvezde, u Beogradu za prolaz!

U Suduvi se ne plaše Zvezde, u Beogradu za prolaz!

Sportske.net 15.07.2019
Srbin iz redova litvanskog šampiona uveren da njegova ekipa može proći dalje. Fudbaler Suduve Jovan Čađenović istakao je u intervjuu za Sportski žurnal da Crvena zvezda ne predstavlja nepremostivu prepreku i pored toga što nakon 0:0 Litvanci… »
Čađenović: Zvezda nije bauk

Čađenović: Zvezda nije bauk

Sportski žurnal 15.07.2019
Vezista litvanskog šampiona sa mnogo samopouzdanja prilazi novom sudaru sa Milojevićevim timom. Svesni su u Suduvi da su i dalje autsajderi za prolaz u drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, ali su im dešavanja u drugih 45 minuta meča u… »
Milojević o Vujadinu Saviću: On je veliki profesionalac

Milojević o Vujadinu Saviću: On je veliki profesionalac

Mondo 15.07.2019
Trener Crvene zvezde govorio o rastanku sa štoperom i bivšim zamenikom kapitena. Crvena zvezda definitivno nastavlja kvalifikacije za Ligu šampiona bez Vujadina Savića, koji se u subotu oprostio sa saigračima, a u nedelju otputovao u Kipar, gde će… »
Trener Zvezde o prelaznom roku: Drago mi je zbog Vujadina, postoje realne šanse da još neko ode

Trener Zvezde o prelaznom roku: Drago mi je zbog Vujadina, postoje realne šanse da još neko ode

Večernje novosti 15.07.2019
Prelazni je rok, biće odlazaka i dolazaka. Ostali smo sa tri štopera i videćemo da li ćemo dovesti nekog – kaže Vladan Milojević. Dosadašnji štoper Crvene zvezde Vujadin Savić zadužio je opremu kiparskog šampiona Apoela, a strateg kluba iz… »
Milojević o transferu Savića: ‘Drago mi je da je otišao u veliki klub’, potom je otkrio hoće li mu Zvezda naći zamenu?

Milojević o transferu Savića: ‘Drago mi je da je otišao u veliki klub’, potom je otkrio hoće li mu Zvezda naći zamenu?

Hot sport 15.07.2019
Crvena zvezda ove sezone igraće bez doskorašnjeg kapitena Vujadina Savića. Jedan od miljenika navijača crveno-belih nakno dve sezone prodat je na Kipar, a šef stručnog štaba Crvene zvezde Vladan Milojević kratko je na današnjoj pres konferenciji… »
Milojević pred zvezda: - Suduva "Boaći će biti onaj stari, drago mi je zbog Vujadina, još uvek ne dovodimo novog štopera"

Milojević pred zvezda: - Suduva "Boaći će biti onaj stari, drago mi je zbog Vujadina, još uvek ne dovodimo novog štopera"

Sportal blic 15.07.2019
Crvena zvezda je spremna da otvori sezonu na svom stadionu, prvi meč koji će izabranici Vladana Milojevića igrati na programu je u utorak protiv Suduve. Posle "praznih mreža" iz Marijampolja, sledi revanš u Beogradu u kom crveno-beli ne smeju ništa… »
Milojević: Verujem u Boaćija, srećno Vujadinu!

Milojević: Verujem u Boaćija, srećno Vujadinu!

N1 Info 15.07.2019
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević izjavio je uoči revanša prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Suduve da njegov tim očekuje izuzetno uigran protivnik, ali da veruje u pozitivan ishod. Crveno-beli su u prvom duelu prošle nedelje u… »
Milojević pred Suduvu: Očekujem da budemo oni pravi

Milojević pred Suduvu: Očekujem da budemo oni pravi

Večernje novosti 15.07.2019
Nikad nisam zadovoljan jer smatram da imamo mnogo velike mogućnosti i da možemo bolje. Nadam se da ćemo iz kola u kolo biti sve bolji - rekao je trener Crvene zvezde. Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je da nije zadovoljan… »
Foto-ubod: Ne debituju samo novi igrači na domaćem terenu protiv Suduve, tu je i novi teren (foto)

Foto-ubod: Ne debituju samo novi igrači na domaćem terenu protiv Suduve, tu je i novi teren (foto)

Hot sport 15.07.2019
Fudbaleri Crvene zvezde dočekaće Suduvu u revanš meču 1. kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Nakon 0:0 u Marijanpolu Crvena Zvezda na ‘Rajko Mitić‘ stadionu dočekuje Suduvu gde će nošena na krilima domaćih navijača pokušati da ponovi prošlu… »
Milojević pred Suduvu: ‘Najviše me brine to što izlazimo iz pripremnog perioda’!

Milojević pred Suduvu: ‘Najviše me brine to što izlazimo iz pripremnog perioda’!

Hot sport 15.07.2019
U utorak od 20.45 Crvena zvezda na stadionu Rajko Mitić dočekuje Suduvu. Nakon prvog meča u kome je Zvezda imala više od igre, ali je nedostajala realizacija Vladan Milojević se nada da će ovog puta uz kvalitet i fortuna biti naklonjena Zvezdi. (Sa… »

Vesti dana »