Povezane vesti

Makron: Rekao sam šta mi je na srcu i sada ćemo raditi zajedno

Makron: Rekao sam šta mi je na srcu i sada ćemo raditi zajedno

Danas 16.07.2019
Rekao sam šta mi je na srcu i sada ćemo da radimo zajedno, rekao je danas predsednik Francuske Emanuel Makron uoči zajedničkog sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem i mladima iz regiona na Kalemegdanu. Makron se u izjavi za TV Prva… »
Makron završio posetu Srbiji

Makron završio posetu Srbiji

Politika 16.07.2019
Predsednik Francuske Emanuel Makron završio je dvodnevnu posetu Srbiji, a do aviona na aerodromu „Nikola Tesla” ispratio ga je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Rastanak dvojice lidera bio je srdačan, kao što je bio i sam doček visokog gosta… »
Makron završio posetu Srbiji

Makron završio posetu Srbiji

Glas Amerike 16.07.2019
Završnog dana posete Srbiji, predsednik Francuske Emanuel Makron obišao je, u društvu srpskog predsednika Aleksandra Vučića Kalemegdan, gde se sastao sa predstavnicima mladih iz zapadnobalkanske šestorke. Mladi iz Srbije, Bosne i Hercegovine… »
Vučić: Verujem da će neka vrsta berlinskog samita biti u septembru

Vučić: Verujem da će neka vrsta berlinskog samita biti u septembru

Slobodna Evropa 16.07.2019
Verujem da će neka vrsta nastavka samita u Berlinu biti održana u septembru, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u utorak, nakon što se zajedno sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom u Beogradu sastao sa predstavnicima Regionalne… »
Makron: Potrebna snažna perspektiva za mlade ljude u regionu

Makron: Potrebna snažna perspektiva za mlade ljude u regionu

Novi magazin 16.07.2019
Predsednik Francuske Emanuel Makron izjavio je danas pred kraj posete Beogradu da je proces evropskih integracija predugačak i birokratski, i da mladim ljudima treba snažna perspektiva. U razgovoru s predstavnicima mladih iz zapadnobalkanske šestorke… »
Makron: Proces integracija predugačak i birokratski, mladima treba perspektiva

Makron: Proces integracija predugačak i birokratski, mladima treba perspektiva

N1 Info 16.07.2019
Predsednik Francuske Emanuel Makron izjavio je pred kraj posete Beogradu da je proces evropskih integracija predugačak i birokratski, i da mladim ljudima treba snažna perspektiva. U razgovoru s predstavnicima mladih iz zapadnobalkanske šestorke, u… »
Makron Vučiću: Veliko hvala

Makron Vučiću: Veliko hvala

RTS 16.07.2019
Predsednik Francuske Emanuel Makron zahvalio je na svom zvaničnom Instagramu profilu predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću na gostoprimstvu tokom posete Beogradu. Emanuel Makron je na Instagram postavio snimak rukovanja sa predsednikom Vučićem, dok ga… »
Makron završio posetu Srbiji

Makron završio posetu Srbiji

Danas 16.07.2019
Predsednik Francuske Emanuel Makron završio je dvodnevnu posetu Srbiji tokom koje je sa srpskim zvaničnicima razgovarao o evropskoj integraciji Srbije i regiona, dijalogu Beograda i Prištine i jačanju bilateralne saradnje. Makrona je sa aerodroma… »
Makron se nakon posete Srbiji oglasio na Instragramu i uputio poruku na ćirilici

Makron se nakon posete Srbiji oglasio na Instragramu i uputio poruku na ćirilici

Blic 16.07.2019
Predsednik Francuske, Emanuel Makron, završio je danas dvodnevnu posetu Srbiji. Ispratio ga je srpski predsednik, Aleksandar Vučić, uz crveni tepih i postrojenu Gardu Srbije, a njegov avion je odleteo u pratnji tri srpska aviona MIG. Makron se sada po… »
Makronove četiri ključne poruke kojima Srbija ozbiljno treba da se pozabavi

Makronove četiri ključne poruke kojima Srbija ozbiljno treba da se pozabavi

Blic 16.07.2019
Francuski predsednik Emanuel Makron, koji je danas završio dvodnevnu posetu Srbiji, u Beograd je doneo važne poruke kojima će naša zemlja ozbiljno morati da se pozabavi u narednom periodu. Makron, čija je poseta do sada po mnogo čemu bila atipična… »
Makron na Instagramu ostavio poruku da vidi celi svet: Evo šta je na ćirilici napisao Vučiću! (video)

Makron na Instagramu ostavio poruku da vidi celi svet: Evo šta je na ćirilici napisao Vučiću! (video)

Kurir 16.07.2019
Francuski predsednik Emanuel Makron završio je dvodnevnu posetu Beogradu, a pred samo poletanje za Pariz, na Instagramu je ostavio poruku za predsednika Srbije Aleksandra Vučića, i to na ćirilici! Naime, Makron je napisao ćirilicom "Veliko hvala… »
Kraj posete francuskog predsednika poleteo sa beogradskog Aerodroma: Makron ispraćen uz crveni tepih i gardu (foto)

Kraj posete francuskog predsednika poleteo sa beogradskog Aerodroma: Makron ispraćen uz crveni tepih i gardu (foto)

Večernje novosti 16.07.2019
Emanuel Makron je tokom drugog dana boravka u Srbiji obišao Kalemegdan, razgovarao sa mladima, umetnicima, a zatim ga je predsednik Srbije ispratio put Aerodroma "Nikola Tesla" PREDSEDNIK Francuske Emanuel Makron završio je posetu Srbiji. Drugi dan… »
Stefanović se oglasio posle posete Makrona: Srpski ministar unutrašnjih poslova posebno je pohvalio ovaj detalj (foto)

Stefanović se oglasio posle posete Makrona: Srpski ministar unutrašnjih poslova posebno je pohvalio ovaj detalj (foto)

Kurir 16.07.2019
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović oglasio se danas posle posete predsednika Francuske emanuela Makrona Beogradu. On je na Tviteru pohvalio rad srpske policije koja je učinila da diplomatska poseta protekne bez ijednog problema… »
Makron i Vučić sa studentima Kancelarije za mlade

Makron i Vučić sa studentima Kancelarije za mlade

RTS 16.07.2019
Saradnja, pomirenje i prevazilaženje stereotipa i teškog nasleđa sukoba u prošlosti su izuzetno važni za budućnost Zapadnog Balkana, a saradnja mladih može doneti mir regionu, preneli su studenti Regionalne kancelarije za saradnju mladih (RYCO) u… »
"Morate imati nadu": Makron razgovarao sa studentima iz regiona, a ovo su njegove poruke

"Morate imati nadu": Makron razgovarao sa studentima iz regiona, a ovo su njegove poruke

Blic 16.07.2019
Predsednici Srbije i Francuske Aleksandar Vučić i Emanuel Makron jutros su prošetali Kalemegdanom, gde su se sastali sa studentima iz Regionalne kancelarije za saradnju mladih (RYCO). Sastanak je zatvoren za javnost, ali prema saznanjima "Blica"… »
Makron razgovarao sa srpskim umetnicima u Beogradu

Makron razgovarao sa srpskim umetnicima u Beogradu

RTS 16.07.2019
Posle sastanka sa mladima iz regiona Zapadnog Balkana, predsednik Francuske Emanuel Makron razgovarao je u Beogradu i sa umetnicima i istaknutim javnim ličnostima naše zemlje, koji predstavljaju sponu između Srbije i Francuske. Sastanak sa srpskim… »
Vučić: Svi moramo da se menjamo u regionu radi boljih odnosa

Vučić: Svi moramo da se menjamo u regionu radi boljih odnosa

Dnevnik 16.07.2019
BEOGRAD: Moramo da se menjamo i da prevaziđemo poziciju da smo mi bogom dani, a svi drugi protiv nas, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, posle zajedničkog razgovora s francuskim predsednikom Emanuelom Makronom s mladima zapadno-balkanske… »
Makron i Vučić sa studentima: Sve o organizaciji koju danas posećuju francuski i srpski predsednik

Makron i Vučić sa studentima: Sve o organizaciji koju danas posećuju francuski i srpski predsednik

Blic 16.07.2019
Francuski predsednik Emanuel Makron nalazi se u Srbiji, a u okviru dvodnevne posete našoj zemlji danas se sastaje sa studentima, predstavnicima RYCO, Regionalne kancelarije za saradnju mladih. Regionalna kancelarija za saradnju mladih (RYCO) osnovana je… »
Makron i Vučić sa studentima Kancelarije za mlade

Makron i Vučić sa studentima Kancelarije za mlade

Dnevnik 16.07.2019
BEOGRAD:Predsednik Francuske Emanuel Makron sastao se danas pre podne, zajedno sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, sa studentima iz Regionalne kancelarije za saradnju mladih (RYCO) iz celog regiona. Dvojica predsednika su se na početku upoznali… »
Makron: Rekao sam šta mi je na srcu, sada ćemo da radimo zajedno

Makron: Rekao sam šta mi je na srcu, sada ćemo da radimo zajedno

N1 Info 16.07.2019
Rekao sam šta mi je na srcu i sada ćemo da radimo zajedno, rekao je predsednik Francuske Emanuel Makron. Makron se u izjavi za TV Prva zahvalio na gostoprimstvu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da je Srbija "oduševljena energijom i… »
Istorijska poseta predsednika Francuske! Makron Vučiću: Srbi i Francuzi su braća po oružju!

Istorijska poseta predsednika Francuske! Makron Vučiću: Srbi i Francuzi su braća po oružju!

Kurir 16.07.2019
Predsednik Francuske Emanuel Makron poručio je juče u Palati Srbije da su Srbi i Francuzi braća po oružju. Delegacija Francuske, predvođena predsednikom te zemlje Emanulom Makronom, stigla je juče u dvodnevnu posetu Srbiji. Posle dočeka na… »

Vesti dana »