Povezane vesti

Požar na Zrću pod kontrolom

Požar na Zrću pod kontrolom

Slobodna Evropa 16.07.2019
Požar koji je zahvatio između pet i sedam hektara borove šume pored Novalje na sjevernojadranskom otoku Pagu je pod kontrolom, izjavio je jutros gradonačelnik Novalje Ante Dabo za N1 Hrvatska. Prema policijskim izvorima, evakuirano je oko 10.000… »
Opušak najverovatniji uzrok požara na Pagu

Opušak najverovatniji uzrok požara na Pagu

Radio 021 16.07.2019
Uzrok požara na plaži Zrće na Pagu, zbog kojeg je evakuisano oko 10.000 ljudi, najverovatnije je ljudski faktor, rekao je zamenik šefa hrvatske policije Željko Prša. Sumnja se da je vatru izazvao opušak. Prša kaže da je policija utvrdila sa kog… »
Zrće u požaru: „Vatra se brzo širila, uplašila sam se da će doći do stampeda“

Zrće u požaru: „Vatra se brzo širila, uplašila sam se da će doći do stampeda“

Danas 16.07.2019
Oko 10.000 ljudi evakuisano je sa plaže Zrće u Hrvatskoj koju je tokom festivala Freš Ajlend zahvatio požar. Povređenih nema, a jedna od posetiteljki Katarina Smolić kaže da je požar u roku od sat vremena „potpuno podivljao“. Ona kaže da je… »
Požar na Zrću pod kontrolom, evakuisane hiljade ljudi

Požar na Zrću pod kontrolom, evakuisane hiljade ljudi

Dnevnik 16.07.2019
ZAGREB: Požar koji je noćas izbio na plaži Zrće na hrvatskom ostrvu Pagu, zbog koga je evakuisano oko 10.000 ljudi jer se na tom mestu održavao Fresh Island festival, pod kontrolu su stavili kanaderi, a vatrogasci su uspeli da spasu najstariji klub… »
Stiže evakuacija, za sada sam mirna! Bivša zadrugarka otišla na odmor, pa se našla u centru strašnog požara na…

Stiže evakuacija, za sada sam mirna! Bivša zadrugarka otišla na odmor, pa se našla u centru strašnog požara na…

Kurir 16.07.2019
Bivša zadrugarka Rebeka Popović, odmah posle Zadruge, otišla je na odmor ali je doživela stravično iskustvo kada je na plaži izbio požar. Naime, Popovićeca je otišla na odmor u Hrvatsku, a plažu gde je ona bila buknuo je požar. Popovićeva je… »
Požar na Zrću, evakuisano 10.000 ljudi (VIDEO)

Požar na Zrću, evakuisano 10.000 ljudi (VIDEO)

Danas 16.07.2019
Oko 1 sat noćas buknuo je velik požar u borovoj šumi na plaži Zrće u Novalji, javila je hrvatska policija, a prenosi N1. Kako je za tu televiziju izjavio gradonačelnik Novalje Ante Dabo, povređenih u požaru nema. „Vatra je čak došla do trafo… »
VIDEO: Veliki požar na Pagu, evakuisano 10.000 ljudi

VIDEO: Veliki požar na Pagu, evakuisano 10.000 ljudi

Radio 021 16.07.2019
Velik požar buknuo je oko 1 čas posle ponoći u borovoj šumi na plaži Zrće kod grada Novalja na ostrvu Pag, javila je policija. U toku je gašenje. Kako je za hrvatski N1 kazala portparolka policijske uprave ličko-senjske Maja Brozičević… »

Vesti dana »