Povezane vesti

Makron i Vučić sa mladima iz regiona

Makron i Vučić sa mladima iz regiona

Studio B 16.07.2019
Moramo da se menjamo i da prevaziđemo poziciju da smo mi bogom dani, a svi drugi protiv nas, poručio je predsednik Vučić, posle zajedničkog razgovora sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom sa mladima zapadno- balkanske „šestorke“. foto… »
Srpski migovi ispratili Makronov avion iz Srbije: Završena poseta predsednika Francuske (foto)

Srpski migovi ispratili Makronov avion iz Srbije: Završena poseta predsednika Francuske (foto)

Telegraf 16.07.2019
Tokom dvodnevne posete održan je "tet-a-tet" sastanak između dvojice državnika, a potpisana su i 22 važna sporazuma između članova dve vlade. Predsednik Francuske Emanuel Makron završio je zvaničnu posetu Srbiji, gde ga je ugostio predsednik… »
Sastanak sa predstavnicima Prištine i Merkel na jesen, Vučić poručio: Boriću se za kompromis (video)

Sastanak sa predstavnicima Prištine i Merkel na jesen, Vučić poručio: Boriću se za kompromis (video)

Telegraf 16.07.2019
Predsednik Srbije sumira posetu francuskog predsednika. Posle sastanka sa predstavnicima Regionalne kancelarije, koja je projekat u okviru Berlinskog procesa, predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti i sumirao posetu francuskog predsednika… »
Vučić ispratio Makrona, završena poseta Srbiji

Vučić ispratio Makrona, završena poseta Srbiji

IndeksOnline 16.07.2019
BEOGRAD – Predsednik Francuske Emanuel Makron završio je dvodnevnu posetu Srbiji, a do aviona na aerodromu “Nikola Tesla” ispratio ga je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Rastanak dvojice lidera bio je srdačan, kao što je bio i sam doček… »
Makron: Čast mi je što sam ovde, rekao sam što mi je na srcu

Makron: Čast mi je što sam ovde, rekao sam što mi je na srcu

IndeksOnline 16.07.2019
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je, prilikom dolaska na sastanak sa mladima iz regiona u društvu predsednika Francuske Emanuela Makrona na Kalemegdanu, ponovio da je Makron osvojio srca Srba, dok je francuski lider naveo da mu je… »
Makron ekskuzivno za Prvu: "Rekao sam ono što mi je na srcu i sada ćemo da radimo zajedno"

Makron ekskuzivno za Prvu: "Rekao sam ono što mi je na srcu i sada ćemo da radimo zajedno"

Prva 16.07.2019
Predsednik Francuske Emanuel Makron nastavio je danas posetu Srbiji, razgovorom sa studentima iz Regionalne kancelarije za saradnju mladih (RYCO). S njim je bio i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Dvojica predsednika su se na početku upoznali sa… »

Vesti dana »