Povezane vesti
Grad prodaje plac u Bloku 43, a „buvljak” izmešta kod Kvantaške pijace
Politika 16.07.2019
Za parcelu od 20.500 kvadrata u Bloku 43 na kojoj je dozvoljeno zidati trostruko više kvadrata Direkcija za zemljište traži 1,67 milijardi dinara. Oglašavanjem prodaje placa površine 20.500 kvadratnih metara u novobeogradskom Bloku 43 gde se godinama… »
Kraj novobeogradskog buvljaka? Otvoreni tržni centar se izmešta, a plac prodaje
Večernje novosti 16.07.2019
Direkcija za građevinsko zemljište raspisala konkurs za otuđenje parcele u Bloku 43. Prijave za otkup podnose se do 15. avgusta, početna cena 1.676 milijardi dinara. DIREKCIJA za građevinsko zemljište i izgradnju Beograda raspisala je javni konkurs za… »
Buvljak se seli do 2021.: Prodaje se zemljište u Bloku 43, a tezge idu na novu lokaciju
Blic 16.07.2019
Direkcija za građevinsko zemljište i izgradnju Beograda prodaje građevinsko zemljište u delu Bloka 43 na Novom Beogradu, na uglu ulica Jurija Gagarina i Antifašističke borbe, na lokaciji sadašnjeg Otvorenog tržnog centra, popularnog "buvljaka". Površina… »
Vesti dana »
Zelenski objavio snimak napada na Rusiju: Naš odgovor je apsolutno fer; šta je Moskva gađala u Kijevu
RTS pre 2 satajoš 34 povezane
Mali o ukidanju američkih carina Srbiji: "Veoma dobra vest, slede nova ulaganja i nova radna mesta"
B92 pre 4 satijoš 20 povezanih
Nove cene goriva u Srbiji: Dizel i benzin poskupeli za dva dinara
Naslovi.ai pre 3 satajoš 42 povezane





